Ev Temizliği Fiyatları Ne Kadar

Ev temizliği kolay gibi görünen fakat çok zor bir iştir.

Günümüzde bir çok bayan çalışması nedeni ile evlerini yeterince temizleyemediklerinden hep şikayet ederler. Ev hanımları bile bazen bütün evi temizlemeye yetişemeyebilirler. Bu yüzden bir çok insan temizlik şirketleri sayesinde evlerini pırıl pırıl bir hale getirme imkanına sahiptir. Evde kendiniz temizlik yaptığınızda çok fazla yorulursunuz. Ayrıca ekonomik açıdan da temizlik malzemeleri sizi zorlayabilir. Bunun yanı sıra kimyasallarla nüfus ettiğiniz halde hasta olabilirsiniz. Genelde bayanlar temizlik yaptıktan sonra çok fazla yorulurlar ve başka işlerine zaman ayıramazlar.

Son zamanlarda yaygınlaşan temizlik şirketleri evlerinizi de temizleme konusunda gayet iyi performans göstermektedirler. Ev temizliği firmamız tarafından derinlemesine yapılarak en uygun fiyat garantisini vermektedir. Temizlikte ilk olarak ev sahibi ile temizlik yapacak  personel evi gezer ve temizlenecek alanları tespit eder. Temizlik yapılacak evde varsa özel talepler not alınarak temizliğe başlanır. Evinizin bütün alanlarınızı temizleyebilme özelliğine sahip olan şirketler sadece istediğiniz alanları da temizleyebilirler. Genel olarak, evdeki camlar, mutfak, banyo ve tuvalet, salon, oturma odası, koltuk takımları,  duvarların silinmesi, balkon temizliği, vitrin temizliği, halı temizliği gibi bir çok hizmet alabilirsiniz.  Bu alanlar isteğiniz dahilinde derinlemesine temizlenir. Bütün personeller iş kıyafetleri ile evlerinize gelir ayrıca hepsi sigortalılardır. Bütün temizlik malzemelerini personeller yanlarında getirirler.

Ev Temizliği Fiyatları Ne Kadar

Ev Temizliği Fiyatları Ne Kadar

Peki ya zamanınızın çoğunu alan ev temizleme fiyatları ne kadar ? Fiyatlar müşterilerin isteğine göre değişmektedir. İsterseniz evinizin bütün alanlarını temizletin isterseniz de bazı alanlarını bu size bağlı bir durumdur. Ücretlendirmeler de buna bağlı olarak artmakta ya da azalmaktadır. Fakat harcayacağınız enerji ve paranızı düşünerek gayet uygun fiyatlarla evinizi temizletebilirsiniz. Ev temizleme fiyatları ne kadar sorunuzun cevabı şu şekildedir;

  • Metrekareye göre odaların temizlik fiyatları değişmektedir. Örneğin, 100 metrekareye göre 2-3 odalı bir odanın temizliği 150 TL ‘dir.
  • Metrekare 110-150 arası 200-250 TL arasında değişmektedir.
  • 150 metrekareyi aşan bir alanın temizliği ekspertiz ile birlikte belirlenir.
  • 100 metrekare bir alan için duvar silimi 100 TL ‘dir.
  • Standart bir koltuk takımının silinmesi 80-90 TL arası değişmektedir. Eğer koltuklarınızı yıkatmak istiyorsanız 100-150 TL arası bir ücret ödeyebilirsiniz.
  • Halı sildirmek isterseniz metrekare başına 4 TL gibi bir ücret ödemelisiniz.

Gördüğünüz üzere ev temizleme fiyatları ne kadar sorusunun cevabı çokta pahalı bir cevap değildir. Sizde kendinizi yormak yerine şirketimizin hizmeti sayesinde evlerinizi pırıl pırıl bir hale getirmek isterseniz bize ulaşın.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir