Karatay Temizlik Şirketleri arasında kalitesi ve tecrübesiyle sektörde birinci olan Barışhan Temizlik Şirketi sizlere her alanda etkili ve kalıcı temizlik hizmetlerini sunmaktadır. Müşterilerine temiz bir ortam sağlamak için şirketimiz en uygun yöntemlerle çalışmakta ve temizlikte kaliteyi sağlamaktadır. Barışhan Temizlik Şirketi apartman temizliği, dış cephe temizliği, günlük ev temizliği, mobil kapıcılık, yangın sonrası temizliği gibi bir çok temizlik alanında size hizmet vermektedir. Temizlikte en doğru ve kalitesi kanıtlanmış kimyasallar kullanmakta eşyalarınız zarar görmeden en uygun temizlik yapılmaktadır.

Şirketimiz halı yıkama alanında da size hizmet vermektedir. Halılarınız yıkama, kurutma, paketleme işlemleri yapılarak evinizden ücretsiz servislerle alınıp aynen teslim edilmektedir. Halılarınız yıkanırken son teknoloji yıkama ve kurutma makineleri kullanılmakta olup halılarınızın dokusuna zarar verilmeden itinalı bir temizlik gerçekleştirilmektedir.

Konya Karatay Temizlik Şirketi olarak sizlere inşaat sonrası temizlik çözümleri de sunmaktayız. İnşaat sonrasında ortaya çıkan toz, kir, yapışkan gibi birçok maddeyi profesyonel temizlik ekibimiz tarafından temizlenmektedir. Özel deterjanlarımızla doğru bölgeye doğru müdahalede bulunarak tertemiz bir ortam sağlanmaktadır.

 

Karatay’ın en iyi temizlik firması olan Barışhan Temizlik sizlere 7/24 hizmet sağlamaktadır. Karatay’ın öncü temizlik şirketi olan Barışhan Temizlik ile çalışarak siz de temizlikte kaliteye ulaşın. Evinizde, ofisinizde veya şirketinizde sürprizle karşılaşmak istemiyorsanız doğru adrestesiniz. Barışhan Temizlik Şirketi’ne ulaşmanız için telefon numaraları iletişim bölümünde yazmaktadır.

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir