Konya temizlik firması

İnşaat Sonrası Kaliteli Temizlik Hizmeti

 

İnşaatı henüz tamamlanmış, yapım aşaması sona ermiş binalar ya da müstakil evler için temizlik büyük bir önem taşımaktadır. Titiz bir çalışma eşliğinde hangi noktalarda temizlik yapılması ve ne gibi malzemelerin kullanılması gerektiği gibi durumlar adına tecrübe sahibi olunmalıdır. bir inşaatın sona ermesinin ardından eksiksiz bir temizlik adına nasıl bir çalışma yapılması gerektiği konusunda plan çıkartarak binanız için profesyonel bir temizlik sağlamaktayız. Büyük bir gönül rahatlığı içerisinde tüm bina ya da evlerinizi bize teslim edebilirsiniz. Size söz verdiğimiz zaman içerisinde inşaat sonrası her türlü temizliği bitirerek size teslim ediyor ve bu konuda güvence veriyoruz. Tek yapmanız gereken Konya temizlik firması bünyesinde bizimle iletişime geçerek müşteri hizmetlerinden tüm detaylı bilgileri almanızdır.

 

En kaliteli malzeme çeşitleri

 

En iyi ekipmana sahip firmamız bünyesinde çalışanlarımız ise her biri kendi alanında en kaliteli temizlik hizmetini sağlamaktadır. Bu kapsamda sizler için inşaat sonrası temizlik hizmetinde güçlü bir tecrübeye sahip çalışanlarımız eşliğinde adresinize geliyor ve kusursuz bir temizlik bünyesinde en uygun fiyatları sunarak garantili bir temizlik vaat ediyoruz. Bu tür önemli ve büyük bir zahmet gerektiren temizlik hizmetleri için en kaliteli ve son teknoloji ekipmanları şirketimiz bünyesinde tutuyoruz. Bu sayede yapılacak tüm işlemleri plan dahilinde teçhizatımızla hızlı bir şekilde yaparak size verilen zaman çerçevesinde en ufak bir kir ya da toz ve inşaat parçası kalmamış hale teslim ediyoruz.

 

İç ve dış temizlik

 

Dış kısımda olduğu kadar bina ya da müstakil evinizin tüm odaları, daireleri, koridor içi ve camları ile aklınıza takılan tüm alanları elden geçirerek eksiksiz bir temizlik hizmet sağlıyoruz. Üstelik kullandığımız deterjan temizlik malzemesi sayesinde binanızın her noktası uzun bir süre tertemiz kokmaktadır. Sağlık açısından ortaya çıkan o büyük kirlilik sonrası yuva yapan tüm zararlı böcekleri binanızdan tamamen arındırıyoruz. Sağladığımız temizlik sayesinde bu gibi tüm zararlılar bıraktıkları yumurtalar ile beraber temizlik sırasında yok olup gitmektedir. Müşteri memnuniyeti kapsamın da sizler için inşaat sonrası temizlik ile birlikte aklınıza gelen ve talep ettiğiniz her türlü temizlik hizmeti için bizi arayabilirsiniz.

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir