Ofis temizliği

 

Ofis temizliği konusu firmaların bazen kendi çalıştırdıkları elemanlarla, bazen de dışarıdan hizmet alarak çözmeye çalıştıkları bir konudur. Firmalar bu işi kendi çalıştırdıkları elemanlarla çözmeye çalıştıklarında en büyük sorunu eleman işten ayrıldığında yaşarlar. Yeni bir eleman bulunana kadar geçen süreç çok sancılı olur. Ofis çalışanlarına bu işi yaptırmak mümkün olmadığından ve dışarıdan gelecek ilk kişiye ofisi emanet etmek zor olduğundan sıkıntı daha da büyür. Yeni bir eleman bulunduğunda bile sorun çözülmez, çünkü onun başında birini bulundurmak gerekir. Başındaki kişi hem ofisin güvenliği ile ilgilenmeli hem de yeni elemana yol göstermelidir. Dolayısıyla bu sıkıntılı süreci aşmak oldukça zordur. Bu sıkıntılı süreçleri aşmak için şehrinizde bulunan temizlik şirketlerinden hizmet almak en doğru seçim olacaktır. Örneğin internette konya ofis temizliği hizmeti yazdığınızda karşınıza çıkan şirketler ile temasa geçerek görüşmeler yapabilir ve hizmet detayları hakkında ilk bilgileri telefonda alabilirsiniz.

 

Ofis Temizliğindeki Önemli Detaylar Nelerdir?

 

Ofis temizliği uzmanlık gerektiren bir iştir, dolayısıyla biz de yılların tecrübesiyle, konusunda uzman elemanlarla hizmet veririz. Hem eski hem de yeni elemanlarımıza belli dönemlerde verdiğimiz eğitimlerle hem hijyen hem de davranış biçimleri konusunda uzmanlaşmalarını sağlarız. Ofiste temizlik yapan elemanların tuvaletleri, mutfakları, ofis içini farklı malzemelerle temizlemelerini sağlar, hijyenik olarak herhangi bir sorun yaşanmamasına özellikle dikkat ederiz. Çalışma masalarındaki her türlü kırtasiye malzemesi ve evrakların bulundukları yerde kalmalarının çok önemli olduğunu bilir ona göre temizlik yaparız. Çalıştırdığımız elemanlar son derece güvenilir kişilerdir ve ofisin temizliği sırasında herhangi bir eşya veya cihazın kaybolması söz konusu olamaz. Bu konuda her türlü sorumluluğu alırız.

 

Temizlik Hizmeti Hangi Saatlerde Yapılır?

 

Ofis temizlik hizmetini müşterilerimizin taleplerine göre düzenleriz. Bazı müşterilerimiz tam gün eleman isterler, bazı müşterilerimiz de mesai saatleri dışında çalışacak eleman isterler. Tam gün çalışan elemanlar gün içinde genelde mutfak ve tuvaletin temizliğini belli aralıklarda yapar, akşam da ofis masaları ve zeminlerinin temizliğini yaparlar. Mesai saatleri dışında çalışan elemanlar ise belirlenen saatte ofise gelirler ve sözleşmede belirlenen yerleri temizleyerek görevlerini tamamlarlar.

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir