Devir artık zaman içerisinde değişiyor ve buna paralel olarak temizlik hizmetleri kapsamında da bir takım değişiklikler yaşanıyor. Bunlar içerisinde özellikle son yıllarda mobil kapıcılık hizmetleri gün geçtikçe artıyor ve bu hem daha uygun fiyatlı olan hem de daha kaliteli bir hizmetin sağlandığı işlem çok daha fazla binaya yayılmaya başlıyor. Mobil kapıcılık büyük temizlik firmalarının tüm bina ve apartmanlar ya da rezidans türleri adına profesyonel bir temizlik çalışanını göndererek belirli zamanlarda temizlik hizmeti vermesidir. Artık hiçbir apartmanın sürekli bir kapıcı tutması ve mecburi bir sigorta yaptırmasına da gerek kalmadı. Tek yapılması gereken Konya’da temizlik firmaları olarak bizimle iletişime geçmeniz ve bu kaliteli temizlik hizmetini almanızdır. Firmamız bünyesinde bulunan uzman ve tecrübeli bir çalışanı dilediğiniz zaman adresinize yolluyor ve kaliteli bir hizmet veriyoruz.

Mobil Kapıcılık

Mobil Kapıcılık

 Konya Mobil Kapıcılık Hizmeti

Bilindiği üzere apartmanlar sürekli bir kapıcı bulundurmanın bir takım zararları bulunmaktadır. Bunlar içerisinde çalışan bazı zamanlar işten kaçabilir ya da temizlik işini savsaklayabilir. Üstelik bu çalışanlar adına sigorta ödenmek durumu da bulunmaktadır. Tüm bu nedenlerden ötürü artık mobil kapıcılık hizmeti bulunmaktadır. Haftalık ya da günlük veya aylık olarak, ne zaman isterseniz firmamız bünyesinde sizler için bu alanda büyük bir tecrübe sahibi çalışanımızı yolluyor ve kusursuz bir hizmet sağlıyoruz. Dilediğiniz zaman bizi arayabilir ve apartman ya da rezidansınız için en kaliteli temizlik hizmeti adına bizden yardım alabilirsiniz.

 Mobil Kapıcılık Hizmetinde Kalite

Bu kapsamda sizler için planlı bir hizmet sunuyor ve yaptığımız işlemler ile sizin güveninizi kazanıyoruz. Bu işlemler içerisinde eğer gönderdiğimiz bir çalışanımızdan memnun kalmaz iseniz o zaman size hemen yeni bir çalışanımızı yolluyoruz. Aynı zamanda bütün çalışanlarımızın işlerini nasıl yaptıkları konusunda sürekli olarak denetim ve kontrollerini yapıyoruz. Bu sayede verdiğimiz temizlik hizmet kalitesini her gün daha fazla arttırıyor ve güçlendiriyoruz. Üstelik tüm şikayetlerinizi dinliyor ve size daha iyi ne şekilde hizmet verebiliriz planlamasını yapıyoruz. Firmamız bünyesinde mobil kapıcılık hizmetleri çerçevesinde bizimle hemen iletişime geçebilir ve dilediğiniz zamanlarda profesyonel bir hizmet alabilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir