Temizlikte özen ve ciddiyet isteyen bir iştir. Yaşam alanlarımızda sağlıklı ve huzurlu kalmak adına temizliğe çok önem gösteririz. Evlerimizin hijyenli olması kaliteli bir yaşam sürmemiz için çok önemlidir. Sizler de evinizde, ofisinizde, iş yerinizde hijyenli bir ortamda yaşamak istiyorsanız, Selçuklu Temizlik Şirketi olan Barışhan Temizlik ile temizlikte mükemmelliği yakalayabilirsiniz. Şirketimiz 7 gün 24 saat hizmetinizde olup sadece bir telefon kadar uzağınızdadır.

 

Şirketimizin misyonu müşterilerini memnun etmek ,onların yüzünün gülmesini sağlamak ve en kaliteli temizliği sunmaktır. Eğer sizde evinizin tamamen hijyen dolu olmasını istiyorsanız Konya Temizlik Şirketi olarak iletişim numaralarımızla bize ulaşabilirsiniz. 7 gün 24 saat hizmetinizde olan kuruluşumuz evinizin pırıl pırıl olmasını sağlayacaktır.

 

Şirketimiz temizliğin her alanında size hizmet sağlamaktadır. Apartman temizliği, periyodik ev temizliği, dış cephe temizliği, ofis temizliği okul, yurt, dershane temizliği gibi bir çok temizlik alanında siz müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

 

Temizlik malzemelerimiz, sağlığınıza zarar vermeyen, İSO 9001 belgeli kaliteli malzemelerdir. Ayrıca alerjiniz olan ürünler temizlik işlekleri sırasında kullanılmamakta olup rahatınız, huzurunuz ve sağlınız bizim için 1 numaralı hedeftir. Tecrübeli ve güler yüzlü personelimiz size en stabil temizliği sağlayacaktır.

 

Meram’ın en iyi temizlik şirketi  sizlerin hizmetinde olan Barışhan Temizlik şirketi size en kaliteli temizlik hizmetini sunmaktadır. Sizlerde temizlikte kaliteyle tanışmak istiyorsanız bizi tercih edin. İletişim numaralarımız web sitemizin iletişim kısmında yer almaktadır.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir