Hakkımızda

Hakkımızda 

 

Profesyonel bir hizmet çatısı altında gerçekleştirdiğimiz temizlik hizmetleri noktasında sizlere 2004 yılından bu yana kendimizi sürekli olarak geliştirmek suretiyle en iyisini sunmak için çalışmaktayız. Temizlik alanının tüm farklı kollarında büyük bir tecrübe sahibi olmuş çalışanlar eşliğinde ve son teknoloji cihazlar ile birlikte özel olarak firmamız kapsamında tuttuğumuz deterjan malzemeleri sayesinde kusursuz bir hizmet sunmaktan gurur duymaktayız.

 

İnternette arama yaptığınız anda Barışhan temizlik şirketi olarak bizi hemen ön sıralarda bulabilir ve büyük bir güveni altında derhal bizimle iletişime geçebilirsiniz. Müşteri memnuniyetini her daim ön plana tuttuğumuz ve kendimizi geliştirmek adına sürekli olarak Ar-ge çalışmalarını gerçekleştirdiğimiz temizlik sektöründe sizleri daha iyisi nasıl sunarız amacı altında kendimizi devamlı bir şekilde geliştirmeye de devam ediyoruz.

 

Birçok farklı alanda profesyonel temizlik hizmeti

 

Ev temizliği ile birlikte ofis temizliği ya da dış cephe temizliği, hastane veya fabrika temizliğinin yanı sıra dış cephe cam temizliği gibi daha aklınıza gelebilecek farklı alanlar adına sizlere profesyonel hizmeti her daim sunabilmek adına devamlı bir şekilde çalışmaktayız. Tüm farklı temizlik sektörlerinde büyük bir tecrübe sahibi kazanmış farklı çalışanlar ile adreslerinize eksiksiz bir teçhizat ile ve en iyi temizlik malzemeleri altında gelerek söz verdiğimiz zaman içerisinde tüm temizliği kusursuz bir şekilde tamamlamakta ve üstelik bunları çok uygun fiyatlar altında gerçekleştirerek bütçenizi de aşmamanıza da olanak tanımaktayız. Ücret 2004 yılından bu yana sağladığımız güçlü referanslar sayesinde sizlere bu konuda ayrıca güven vererek sizleri de halimize katıyor ve bu sayede ileriki zamanlarda yeniden çalışmak için bir kapı aralıyoruz.

 

Kaliteli bir anlayış ile farklı alanlar adına temizlik hizmeti

 

Tamamen kaliteli bir anlayış içerisinde gerçekleştirdiğimiz ve güler yüzlü çalışanlarımız ile sunduğumuz tüm farklı alanlardaki temizlik hizmeti için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bütün yasama ve mevzuatlara uyumlu bir şekilde gerçekleştirdiğimiz çalışmalar kapsamında, hem en iyi temizlik hizmetini sunarken aynı zamanda çalışanlarımızın güvenliğini de bu konuda ciddiye alarak tüm koruma önlemlerini profesyonel bir hizmet kapsamında almaktayız. Güven içerisinde bir temizlik hizmeti almak istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Vizyonumuz

 

Tüm temizlik ilkelerine bağlı kalarak tamamen profesyonel bir anlayış içerisinde gerçekleştirdiğimiz birbirinden farklı sektörler adına sizlere kusursuz bir hizmet sağlamaktayız. Sizler için her daim güler yüzlü çalışanlarımız ile birlikte bu alandaki son teknoloji cihazların yanı sıra en iyi temizlik malzemelerini firmamız kapsamında bulundurmamaktayız.

 

Önceliğimizi her daim müşteri memnuniyeti olarak tuttuğumuz firma anlayışımız içerisinde sizleri sağladığımız güven ile düzenli bir şekilde farklı zamanlarda hizmet vermeye de sürdürmeyi devam etmekteyiz. Bütün değişik mevzuat ve yasalara uygun bir şekilde gerçekleştirdiğimiz temizlik çalışmaları adına sizi en hijyenik hizmeti sunarak kendimizi sürekli olarak geliştirmeye de devam etmekteyiz. Bakış açımızı her daim bütün değişik temizlik alanları adına en iyisini sunmak için daha ne kadar ileri gidebiliriz sorusu ile geliştirerek ve teknolojiyi takip etmek suretiyle sizleri her daim eksiksiz bir çalışma sağlamaktayız.

 

İnsan sağlığını her daim ön planda tutarak gerçekleştireceğimiz temizlik hizmetleri kapsamında hijyene büyük bir önem vererek özel olarak firmamız kapsamında tuttuğumuz temizlik malzemeleri ve deterjanlar eşliğinde çalışmalarınızı sürdürüyor ve sizleri sağlıklı bir ortam bırakmak için tüm gayretimizle çalışıyoruz. Aynı zamanda çalışanlarımızın güvenliğini de ön planda tutmak suretiyle en yüksek alanlarda çalışma gerçekleştirilse dahi güvenliği elden hiçbir zaman bırakmadan tamamen profesyonel bir hizmet altında temizlik çalışmalarımızı gerçekleştirmekteyiz. Bakış açımız her daim müşteri memnuniyeti kapsamında daha iyisini sunmak ve bunu gerçekleştirirken en uygun fiyatlar altında sizlerin bütçenizi zorlamamaktır.

 

Tamamen büyük bir memnuniyet içerisinde gerçekleştirdiğimiz temizlik hizmetleri kapsamında Barışhan temizlik şirketi olarak sizlere ofis temizliği ile birlikte ev temizliği ya da dış cam temizliği, dış cephe temizliği ile birlikte tamamen sağlıklı ve hijyenik bir anlayış içerisinde hastane, okul temizliği gibi daha birçok farklı temizlik alanları adına sizlere kusursuz bir hizmet sunmaktan gurur duyuyoruz. Kurulduğumuz 2004 yılından bu yana gerçekleştirdiğimiz hizmetler kapsamında güçlü referanslar sağlamış durumdayız ve bu referanslar ile sizleri ayrı bir güven aşılıyoruz. Temizliğin her alanında güvenilir ve prestijli bir hizmet sunmak için kendimizi devamlı olarak geliştiren firmamız noktasında en iyi temizlik için bizimle temasa geçebilirsiniz.

Misyonumuz

 

Bütün farklı temizlik alanlarında en büyük amacımız öncelikle insan sağlığını ön planda tutmak suretiyle gerçekleştireceğimiz hizmetler kapsamında geride uzun süre içerisinde kullanılabilecek temiz bir alan bırakmaktır. Bu amaç altında tüm değişik alanlar için çalışmalarımıza buna göre başlıyor ve alanında büyük bir tecrübe sahibi olmuş profesyonel çalışanlarımız eşliğinde sizlere en hijyenik ve sağlıklı alanı bırakıyoruz. Kurumsal anlayışımız içerisinde müşteri memnuniyetini her daim ön planda tutulmak suretiyle temizlik işlemleri gerçekleştirdiğimiz alan adına sizlere uzun süre güvencesinde kullanabileceğiniz bir yer bırakmak en büyük amacımızdır. Üstelik bunları gerçekleştirirken çok uygun fiyatlar altında sağlayarak ileriki zamanlarda da bizimle çalışmanıza olanak tanımaktayız.

 

Bir başka amacımız ise sizlere en iyi ve en hijyenik, sağlıklı ortamları bırakırken aynı zamanda aklınıza gelebilecek tüm farklı temizlik sektörleri adına bu işi profesyonel bir şekilde gerçekleştirerek sizlere güven içerisinde hizmet sunmaktır. O yüzden 2004 yılından bu yana kurulduğumuz andan itibaren sizlere ofis temizliği ile birlikte ev temizliği ya da villa temizliği, okul, hastane ve yurt gibi sağlık konusunda büyük bir öneme sahip olan yerler için en iyi hizmeti sağlamaktayız. Ayrıca dış cephe temizliği cam temizliği ve inşaat sonrası temizlik gibi daha burada sayılamayan birçok değişik alan adına da sizlere son teknoloji cihazlar eşliğinde hizmet sunuyoruz. Üstelik Barışhan temizlik şirketi olarak bulunan en iyi ve özel olarak getirdiğimiz deterjan çeşitleri sayesinde farklı temizlik alanları adına değişik malzemeler kullanarak mekanınızın her daim tertemiz kalmasını olarak tanımaktayız.

 

Güler yüzlü çalışanlarımız ve tüm gayretimiz de en iyi şekilde tıpkı kendi mekanımız gibi gerçekleştirdiğimiz temizlik anlayışı içerisinde sizlere bu konuda büyük bir güven sağlayarak sizleri de referanslarımız arasına katmaktayız. En büyük misyonumuz insan sağlığı, güvenilir bir hizmet ve geride uzun süre sağlıklı bir şekilde kullanılacak temiz bir alan bırakmaktır. Bu anlayışımıza en uygun fiyatları da katarak sizlerle uzun yıllar çalışma yürütme amacındayız. Arzu ettiğiniz bir dönem içerisinde söz verdiğimiz zamanda adresinize gelerek tam donanımlı bir şekilde profesyonel bir temizlik gerçekleştiriyoruz. Bu konuda daha detaylı bilgi almak için hemen bizimle temasa geçebilirsiniz.