Hizmetlerimiz

bilmer1Ev temizliği; zor, zahmetli ve çok fazla temizlikmakine, alet gerektiren bir iştir. Villa temizliği, inşaat sonu daire temizliği ve Konya ev temizliğinde 12 yıldır önde gelen ve bay kurucu yönetiminde olan Barışhan Ev Temizliği Şirketi ile gurur duymaktayız. Bu nedenle, gerek ev hanımları, gerekse iş kadınları, ev temizlik işini, cilalama, villa temizliğini, daire temizliğini, koltuk yıkama ve halıfleks yıkama, ev duvar silimi işlerini, Barışhan Ev Temizliği Şirketleri‘ne teslim etmeyi seçiyor.

Barışhan temizlik olarak Konya`nın bütün bölgelerine hizmet verebilmekteyiz. Uzman kadrosu ile itinayla hijyenik temizlik hizmeti uygun fiyatlara sunmaktadır.Konya da ev temizliği konusunda profesyonel ekipmanlar kullanmaktadir. Ece temizlik olarak müşteri memnuniyeti önemli bir yer tutmaktadır.Konya temizlik, Temizlik şirketi Konya olarak kaliteli hizmet vermeye devam ediyoruz.

Ev temizliği
Konya ev temizliği
Lavabo temizliği
WC temizliği
Ev Temizliği Konya

insaat-sonrasi-temizligiİnşaat aşaması bitmiş, tadilat olmuş tüm binaların ve dairelerin, kullanım aşamasından önce ince ve detaylı inşaat temizliği ve tadilat temizliği, daimi genel temizliği, ofis ve ev temizliği programları ile akabindeki inşaat sonrası süreç temizlikleri  barışhan inşaat Temizlik Firması Personelleri ile ve teknik ekipmanları ile en iyi şekilde yapılmaktadır.

Bildiginiz gibi Konya’da inşaat ve tadilat işlerinizinizin sonrasinda temizlik çok zahmetli ve önemli bir iştir. İnşaat sonrası özel bir temizlik gerektirmektedir. Uzman ekipler tarafından özel bir zahmet ve özen gerektirmektedir. Mutfak,tuvalet,duvar,cam ve çerçeve temizlikleri öncelik gerektiren temizlik olduğu için daha çok önem ve dikkat gösterilmelidir.
Konya’da inşaat sonrası temizlik, uzman kadro ve son teknolojik ekipmanlarla yapılması gerekmektedir. Profesyonel ve uzman kadromuz itina ile işini yapması müşterilerimize vermiş olduğumuz sözü ve değeri göstermektedir.
Konya’da inşaat sonrası temizlik
tadilat sonrası temizlik, boya badana temizliği, kaba inşaat temizliği, bahçe temizliği olarak ayrılır. Bu işler bizim işimiz…

  • Konya’da inşaat sonrası temizlik
  • İnşaat sonrası temizlik ankara

 

dis_cephe_cam_temizligiKonya genelinde yapmış olduğumuz cam temizliği hizmetlerimizde öncelikle can güvenliği ve etkin temizlik kavramlarını ön planda tutmaktayız. Temizlik hizmetlerinde en riskli temizliklerden birisi cam temizliğidir. Özellikle plaza temizliği gibi binaların temizliklerinde görev alacak temizlik personellerinin bu konuda uzman olması & firma sahibinin de gerekli güvenlik tedbirlerini alması gerekmektedir.

Konya temizlik firmaları arasinda Barışhan temizlik  yüksek binalarda dış cephe temizlik hizmetlerini profesyonel olarak yapan ve temizlik yapılan yerlerde güvenlik önlemlerini alarak hem iş güvenliği hemde işçi güvenliğine önem vermektedir. Firmamız binanızın, dış cephe cam ve metal yüzeyini özel temizlik malzemeleri ile kaliteli ekip ve ekipmanları kullanılarak hizmet vermektedir. Uzman ekipler tarafından İtinayla verdiğimiz hizmetin arkasındayiz. Konya`nın her yerine servis hizmeti vermekteyiz. Temizlik ekipmanlarımız son teknolojiye uygun olarak yenilenmekte ve en hızlı hizmeti vermektedir.

  • Dış cephe temizliği
  • Konya dış cephe cam temizliği
  • Konya dış cephe temizliği
  • Metropol ve yüksek bina temizliği
  • Çatı Temizliği

 

goruntu0628Mermer cilalama işinde, dikkat ettiğimiz husus; cilanın ve zeminin parlaklığı kadar kalıcılık süresinin uzunluğudur. Gerek kristalize, gerekse polimerize zemin cilaları uzun süre dayanacak şekilde atılmakta ve sonraki bakımlarıda sağlanmaktadır. Konya Barışhan mermer cilalama Temizlik Firmamız, bu konuda son teknoloji makineleri kullanmaktadır.

Barışhan Temizlik, expertizlerin yapmış olduğu yerinde incelemeden sonra mermerden granite, traverten den diabastan onyxe, seramikten granit seramike, cottodan terrazoya kadar tüm taş çeşitlerinin temizlik, bakım, silim, koruma, kot ayarı, cila ve koruyucu malzeme uygulama hizmetlerini vermektedir. 

aman içerisinde dış etkenlerden ve kullanımından dolayı çizilen,rengi solan,cilası bozulan ve deforme olan mermerlerin(doğal taşların) italyadan özel olarak getirilne silim makinelerimizle silinerek fabrikasyon cila kalitesine getirilir.

bu uygulamamızda müşterilerimizin en hassas oduğu nokta işyerlerinin ve evlerinin kirlenip zarar görmemesi, bu aşamada gerekli tüm noktalar koruma altına alınıp uygulama yapılacak olan alanda en ufak bir zarar ve kirlenmenin önüne geçilir.