Konya’da Ev Temizlik Hizmeti Kimden Alınır?

Ev temizliği şirketi

Evinizin temizliği elbette ki çok önemlidir ve özellikle çalışanların bu işi yapabilmesi oldukça zordur. Hafta içindeki yoğun iş temposunun ardından dinlenmek için sadece hafta sonu kalır. Bu günleri de temizliğe ayırmak psikolojik olarak oldukça rahatsızlık vericidir. Bunun yanında birçok ev hanımı da temizlik işleri yerine yemek işlerini daha çok severler ve ailelerine daha çok zaman ayırmak isterler. Firmamız konya ev temizlik hizmeti denildiğinde akla ilk gelen firmalar arasındadır. Bu nedenle şehrimizde temizlik hizmeti arayan birçok kişinin ilk başvurduğu yerdir.

 

Ev Temizliği Sırasında Neler Yapılır?

 

Evinizin temizliği sizin yönlendirmenize göre organize edilir. Evinize gönderdiğimiz elemana temizlenmesi gereken yerleri, sizin için önemli olan detayları aktardığınızda, elemanımız tüm işleri talebiniz doğrultusunda tamamlar. İşlere öncelik sırası da belirleyebilirsiniz. Örneğin önce cam temizliği bitsin veya önce şu oda temizlensin şeklinde taleplerinizi elemanımız mutlaka dikkate alır ve işini ona göre organize eder. Evinize gönderdiğimiz elemanlar konusunda uzman ve temizlik konusunda eğitimli kişilerdir. Her türlü hijyen kurallarını bilirler ve temizlik malzemelerini bu kurallar doğrultusunda kullanırlar. Banyo ve tuvaletler için farklı malzemeler, mutfak için farklı malzemeler, salon ve odalar için farklı malzemeler kullanılır. Eşyalarınızın yeri değiştirilmez. Temizlik öncesinde eşyalarınız neredeyse, temizlik sonrasında da aksi söylenmedikçe aynı yerde olurlar.

 

Temizlik Hizmetini Bir Şirketten Almanın Avantajları Nelerdir?

 

Temizlik hizmetini bir şirketten almanın en büyük avantajı zaman konusundaki rahatlıktır. Ev hanımları kendi buldukları elemanlarla genelde haftanın belli bir günü için anlaşırlar. Farklı bir günde temizlik yaptırmak isteseler de bu genelde mümkün olmaz, çünkü o günde temizlik elemanı farklı bir evde çalışmaktadır. Bizimle çalışırken ise bize bildirdiğiniz gün için uygun elemanı bulur ve adresinize yönlendiririz. Misafirlerinizin geleceği veya bir davet vereceğiniz günün öncesinde evinizi temizler hazır hale getiririz. Bunun yanında çalışan temizlik elemanının her türlü sosyal güvenlik işlemleri de firmamız tarafından yapılır. Evinizde yapılan temizlik sırasında gerçekleşebilecek her türlü hastalık ve kazaya karşılık olarak elemanlarımız firmamız tarafından sigortalanır. Sizin Sosyal Güvenlik Kurumu’na başvurarak günlük temizlik işçisi sigortası yaptırmanıza gerek kalmaz.

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir