Ahırlı temizlik firması

Halı ve Mobilya Temizliği Hizmetlerimiz

Ahırlı temizlik firması Her türlü halı ve mobilya gereçlerinin profesyonel ölçekli temizliği için bizimle Ahırlı temizlik firması olarak iletişime geçebilirsiniz. Zamanında hizmet sloganımız ile birlikte kaç adet mobilya ve halınız olursa olsun size söz verdiğimiz zamanda tüm temizlik hizmetlerinizi karşılıyoruz. Kullandığımız malzemeler tamamen özel olup akabinde koku ya da iz bırakmama özelliğine sahiptir. Ne yapsanız da halılarınızı istediğiniz kadar temiz tutamıyorsanız bizimle direkt olarak iletişime geçebilirsiniz. Mobilyalarınız hangi kumaştan imal ediliyorsa olsun her kumaşa özel temizlik sıvılarımız ve gereçlerimiz ek seçenekler arasında bulunuyor. Güler yüzlü ve yetkin hizmetlerimiz için bizimle irtibatta kalın.

İlaçlama Sonrası Temizlik Hizmetlerimiz

Evlerinizi, yaşam ve çalışma alanlarını ilaçlattıran yerleşim sahipleri için ilaçlama sonrası temizlik hizmetlerimiz de mevcuttur. İlaçlamanın tüm kalıntılarını, kokularını ve etkilerini sıfıra indirgeyen çalışmalarımız size sunduğumuz ayrıcalıklar arasında bulunuyor. Eviniz hiç ilaçlanmamış gibi pırıl pırıl koksun istiyorsanız deneyimli ekibimiz ile birlikte çalışmaya hemen başlayabilirsiniz.

Ev ve Ofis Temizliği Hizmetlerimiz

Sizlere sunduğumuz profesyonel temizlik hizmetlerinin bir diğer kısmını da ofisler ve ev temizlikleri oluşturmaktadır. Eviniz nerede ve kaç katlı olursa olsun derinlemesine temizliyoruz. Personellerimiz sertifikalı olup tüm eşya ve mobilyalarınıza titizlikle yaklaşmaktadır. Dolap içi ve dışı temizliği konusunda da yetkin çalışmalarımız bulunuyor. Aynı şekilde ofis ve iş yeri temizliği için de bizimle telefon ve internet aracılığıyla iletişime geçebilirsiniz.