Akören Temizlik Firması

Akören temizlik firması inşaat sonrası, tadilat sonrası temizlik işi hem çok zordur hem de ciddi bir iştir. İnşaattan çıkma veya tadilattan çıkma alanlar farklı türlerde farklı işlemler gerektirebilmektedir. İnşaat sonrası inşaata ait boya, badana, kireç, çimento gibi kalıntıları temizlemek çok zordur. Camlarda da inşaat sonrası etiket bantı, boya kalıntıları, çimento kalıntıları gibi birçok temizlenecek alan ve kısımlar mevcuttur. Sadece inşaat temizliği değil, aynı zamanda ev, iş yeri ve ofislerin temizliğinde Akören temizlik firması olarak hizmet vermekteyiz.

Firma olarak inşaat sonrası temizlikte ilk başlangıcımız öncelikle kaba olan pisliğinin atılmasıdır. İlk olarak cam, duvar, parke gibi. kısımların kaba pisliği temizlenmelidir. Ortam ferah bir duruma getirildikten sonra hem hızlı hem de sağlıklı bir çalışmayla işe girişilir. Balkonlarda da oluşmuş çimento lekeleri kazıyı aletler ile zarar vermeden temizlenebilir. Balkon demirlerinde bulunan boya kalıntıları zararsız biçimde kazınarak sabit pürüzsüz bir görünüm elde edilebilir.

İnşaat sonrası mutfakta bulunan dolaplar özel kimyasal dezenfektanlar ile silinip, tozu alınabilir. Firmamızın uzman personeli tarafından yapılan bu temizlik ile parlak, pırıl pırıl dolaplar görüntü güzelliğine eklenmektedir. Fayanslar en ince ayrıntısına kadar özenle silinip temizlenebilir. İç ve dış kapılar itina ile temizlenir. Zemin kaplama, parke, marley gibi yerde oluşmuş hafriyat, boya temizliği giderilir. İç kısımlar gibi bina içleri de oldukça önem taşımaktadır. İnşaat sonrası bina iç temizliği korkuluklar, merdivenler, duvarlar, daire kapıları, asansör duvarları ve kapıları, panolar, camlar yıkanır, temizlenir, silinir ve kimyasal maddelerle dezenfekte edilir.