Altınekin Temizlik Firması

Altınekin temizlik firması ev günlük yaşantımız içinde sıkça kullanılmakta olan alanlar içerisindedir. Bu alan içinde ise her gün toz kalkmakta, en çok bakteri ve mikrop bulunmaktadır. Ne kadar temiz olsanız da ev içinde giriş ve çıkış olduğundan ötürü bir akış bulunmaktadır. Bu konu için Altınekin temizlik firması olarak müşterilerimize uzman temizlik personelimiz ile detaylı bir ev temizliği hizmeti sunmaktayız. Konut temizliği yanında, ofisler ve okullar, hastaneler gibi birçok alanda görev yapıyoruz. Dış cephe temizliği, depo temizliği, inşaat temizliği gibi konular da yoğun olarak ilgilendiğimiz alanlardır.

Eviniz içerisinde bulunan her alan için gerekli malzemeler ile temizlik yapılmaktadır. Burada en önemli unsur sadece temizlik değil kullanılan malzeme ve kimyasalların kalitesidir. Bu temizlik işlemlerinin düzenli zamanlarda yapılması sayesinde bakteri ve mikrop çoğalması kolay bir şekilde engellenmektedir.

Ev temizliği içerisinde banyo ve tuvalet gibi alanlar özel ekipmanlar ile temizlenmektedir. Ev içinde odalara göre en kolay mikrop akışının olduğu yerler burasıdır. Sessiz bir çalışma ile ekibimiz tarafından yapılan temizlik sayesinde çeşitli rahatsızlıkların oluşmasına da engel olunmuş olunur. Banyo ve lavabo içerisinde yer alan fayans, mermer kirliliği özel ekipmanlar ile beraber temizlenmektedir. Bu şekilde mikroplardan arındırılmaktadır. İşlemler sırasında temizlenmekte olan yere hiçbir şekilde zarar verilmemektedir. Daha sonrasında deforme söz konusu olmamaktadır.

Temizlik için evinize ve iş yerinize gelen tüm personelimiz yer alan güler yüzlü bir şekilde çalışmalarını sürdürmektedir. İşlemlerin bitiminde ise düzenli bir şekilde temizlik hizmeti alabilmek adına müşteri hizmetlerimiz ile beraber iletişime geçebilirsiniz. Bu sayede kaliteli hizmetin ayrıcalıklarını size sunmaktayız.