Avm Temizliği

Avm Temizliği

Alışveriş merkezleri insanların en yoğun olduğu ticari bir yerdir.

Son zamanlarda bir çok alışveriş merkezi hizmete açılmaktadır.  Bir çok temizlik şirketi alışveriş merkezlerinin artması ile kategorilerine avm temizliğini de eklemişlerdir. İnsanlar genellikle her şeyin bir arada bulunduğu alışveriş merkezlerini tercih etmektedirler. Ayrıca bir çok insan girip çıktığı için sürekli bir insan sirkülasyonu olan alışveriş merkezleri çok fazla kirlenmektedir.  Kalabalık olan mekanlar bünyesinde her zaman daha fazla kir barınmaktadır. Genellikle fazla kullanılan alanlar daha fazla kirlenir. Alışveriş merkezleri de bu alanlardan biridir. Ayrıca avm temizliği çok zordur. Çünkü fazlasıyla büyük olan alışveriş merkezleri hem temizlik açısından hem de çok fazla kalabalık olması açısından temizliği zor olan mekanlardan biridir.

Avm Temizliği
Avm Temizliği

Günün her saati kalabalık olan alışveriş merkezleri, temizlenmediği taktirde bünyesinde bir çok bakteri barındırabilir. Alışveriş merkezlerinin temizliği hem personeller açısından hemde alışveriş merkezini ziyaret eden insanlar açısından çok önemlidir. Avm temizliği yaparken orada bulunan insanları rahatsız etmemek gerekir. Etrafa tozu yaymadan temizlenmelidir. Temizliğin pratik bir şekilde yapılması gerekir. Sürekli kirlenen alışveriş merkezleri haftalık ya da aylık olarak değil hergün temizlenmelidir. Şirketimiz bu konuda çok hassas olup, profesyonel ekibimiz ile avm kapatıldıktan sonra gece temizliği ve gündüz misafirleri rahatsız etmeden pratik ekibimiz ile derinlemesine temizlik yapılmaktadır.

Alışveriş merkezlerinde insanların kullandığı bir çok alan bulunmaktadır. Şirketimiz bu alanları eksizsiz itina ile temizlemektedir. Sinema salonları, tuvaletler, yürüyen merdivenler, merdivenler, koridorlar, yemek alanları, kolonlar gibi insanların kullandığı bir çok alanı profesyonel ekimiz ile zararlı kimyasallar insanlara zarar vermeyecek şekilde kullanarak temizliyoruz. Alışveriş merkezlerini temizlemek oldukça zor bir iştir. Fakat şirketimiz insan sağlığına fazlasıyla önem veriyor ve misafirlerin rahatsız olmayacağı şekilde avmleri temizliyor. Avm temizliği gibi zor bir işi çok kolay bir hale getiren bir ekibe sahip olduğumuz için şanslısınız. Siz değerli misafirlerimizin tertemiz alışveriş merkezlerinde zaman geçirebilmeleri için çalışıyoruz. Çünkü avmlerde oluşabilecek herhangi bir hastalık bir çok insanın hayatını tehlikeye atmaktadır. Alışveriş merkezi temizliği hizmetimiz ile misafirler artık daha sağlıklı ve kirli görünümden kurtulmuş avmlerde rahatça vakit geçirebilecek.