Banka Temizliği

Banka Temizliği

Banka temizliği temizlik şirketleri arasında çok yaygın temizlik kategorilerinden biridir.

Bankalar çok fazla insanın ziyaret ettiği yerler olması açısından sık kirlenen yerlerdendir. Bankalara günde bir çok insan ziyaret ermektedir. Bu yüzden ziyaretçilerin ve bankalarda çalışan personellerin sağlığı açısından temiz ve hijyenik olması gereken yerlerden biridir. Şirketimiz bu konuları göz önünde bulundurarak insanların daha hijyenik bir ortamda yaşayabilmesi için hizmet vermektedir.

Bankalar, çalışan personellerin iş yerleri olması bakımından, personeller çoğu vaktini bankalarda geçirmektedir. Ayrıca bir çok insan işleri olması dahilinde bankaları ziyaret etmektedir. Bu nedenle sürekli bir insan topluluğuna sahip bankaların temizliği ziyaretçilerin ve personellerin sağlığı açısından çok önemlidir. Çünkü kirli ve hijyenin olmadığı bir ortamda personellerin çalışma hızları düşebilir. Ayrıca kirler bir çok hastalığa sebep olabilir. Öyle ki bankalar insan yoğunluğunun çok fazla olduğu yerlerden biridir. Yani kirler sebebi ile oluşan hastalık dahilinde bir çok insan tehlike altında olabilir.

Banka Temizliği
Banka Temizliği

Banka temizliği sanıldığı kadar kolay değildir. Fakat sağlam kadromuz ile verdiğimiz hizmetin sizlerin hoşuna gideceğine eminiz. Banka temizliği özel koşullar içeren bir temizlik türüdür. Bankalarda çalışan personellerin ve ziyaretçilerin temizlik esnasında rahatsız edilmemesi çok önemlidir.  Banka temizliğinde görev alacak personellerin güvenilir ve uzun süreli çalışmış olması gerekmektedir. Çünkü banka temizliği insanların rahatsız edilmemesi açısından çok önemlidir.  Banka temizliği, iş akışını bozmadan ve bankadaki müşterileri rahatsız etmeden yapılmalıdır. Şirketimiz bu konuda  çok hassastır. Ayrıca profesyonel ekibimiz bu gibi sorunların üstesinden hakkıyla gelmektedir.

Banka temizliğinde nereler temizlenir?

  • Genel olarak görebildiğiniz her alan temizlenirken,
  • Zemin temizliği yapılır. Öncelikle süpürülür kaba kiri alınır daha sonra hijyenik su ile yerler silinir.
  • Tuvaletler derinlemesine temizlenir. Çünkü tuvaletler bakteri üretiminin en fazla olduğu yerlerden biridir. Bu yüzden dezenfekte edilip hijyenik hale getirilmesi çok önemlidir.
  • Bilgisayar temizliği ve telefon gibi masaüstü cihazların silinmesi.
  • Masaların süpürüp silinmesi. Önce masada bulunan bütün eşyaları masadan alarak masa silinir daha sonra masa üzerindeki eşyaların da tozları alınarak masaların temizlenmesi bitirilir.
  • İç cephe cam temizliği yapılır.
  • Çöp kovalarının boşaltılması.
  • Son olarak bütün temizlik bittikten sonra ise ofis tamamen dezenfekte ezilir.