Bozkır temizlik firması

Konya Bozkır Temizlik Hizmetleri

Ev Temizliği Hizmetlerimiz

Müşteri memnuniyetini ve zamanında hizmeti slogan edinmiş bozkır temizlik firması olarak birçok alanda ortaya çıkan temizlik taleplerinizi ve ihtiyaçlarınızı tam randımanlı olarak karşılamaktayız. Bunların başında ev temizliği hizmetlerimiz geliyor. Eviniz, ister apartman dairesi olsun, ister villa, oda sayılarının ve kat yüksekliklerinin belirlenmesinden sonra belirlediğimiz personel sayısı ile birlikte çok yönlü olarak hizmet veriyoruz. Evlerinizdeki halıların yıkanması ihtiyacını da karşılayan personelimiz ek olarak kullandığı kaliteli malzemeler ile birlikte arkasında koku ya da iz bırakmıyor. Evlerinizi partiye ya da tatile hazırlamak için profesyonel bir merciye ihtiyacınız varsa tam yerindesiniz. Bizimle telefon ile iletişime geçin, istediğiniz günde, istediğiniz saatte temizliğe başlayalım.

Bozkır Ofis Temizliği Hizmetlerimiz

Firmamız ofis temizliği hizmetini de sunmaktadır. İş yerlerinizin tepeden tırnağa çehre değiştirmesini istiyorsanız hiç vakit kaybetmeden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ofisleriniz de bulunan tüm mobilya ve eşyalara gereken önemi ve titizliği gösteriyoruz.

Bozkır  Dış Cephe Temizliği

Hizmetlerimizden bir diğeri ise dış cephe temizliğidir. Yüksek katlı şirketlerin, iş hanlarının ve diğer işletmelerin dış cam yüzeylerini özel güvenlik ve temizlik ekipmanlarımız ile birlikte temizliyoruz. Dışarıdan pırıl pırıl görünmek ve yüzeysel değil derinlemesine temizliği tüm konforunu yaşamak isteyen iş yeri sahiplerini bizimle çalışmaya davet ediyoruz.

Bozkır  İnşaat Sonrası Temizlik Hizmetlerimiz

İnşaat sonrası temizlik aşamalarında öncü bir firma olarak size hizmet etmeye devam ediyoruz. Tüm atıkların ve molozların temizlenmesinde profesyonel temizlik ihtiyacınızı karşılıyoruz.