Çumra Temizlik Firması

Konya Çumra Temizlik Firması

Halılardan çıkan bir gram halı tozunda yaklaşık olarak iki yüz elli bin mikroorganizma ve yüz milyona yakın da mikrop bulunmaktadır. Fakat dezenfekte edilen halılar bu mikroplardan tamamen arınmaktadır. Üzerinde çocuklarınızın oynadığı, her gün ayaklarınızı bastığınız halıları firmamız tarafından güvenle temizletebilirsiniz. Ev, ofis, hastane, okul ve daha birçok yerin temizlik işlerini itinayla yapmaktayız. Aynı zamanda üzerinde sürekli insan sirkülasyonu alan halı zeminlerin temizliğini yapmaktayız. Otel halıları, ofis halıları en çok kirlenen halılardır ve sürekli temiz olmaları gerekir. Islak ve kuru temizleme ile her türlü halılarınızın temizliği için Çumra temizlik firması olarak bizimle iletişime geçiniz.

Yüzeysel temizlikte bakteriler süpürge ya da silme ile yok edilememektedir. Alerjik özellikli mikroorganizmalar, küçük maytlar halılarda yuvalanıp, hızla üremektedirler. Özel koşullarda, doğru biçimde ve doğru tekniklerle dezenfekte edilerek yıkadığımız halı ve zeminler gerekli hijyeni sağlamaktadır. Usulüne uygun temizlenmediği takdirde halılar ve zeminler mikroplardan arınmaz.

Temiz olmayan halı çeşitli hastalıklarla, astıma ve alerjiye yol açmaktadır. Doğru teknikle yıkanmayan halı sadece mikrop barındırmaz aynı zamanda zarar da görmektedir. Isparta halısı, Hereke halısı, Ladik halısı, Bünyan halısı gibi dünyaca ünlü el dokuması halılar yanlış yıkama sonucunda yıpranırlar. İpek ya da makina halıları yanlış yıkama sonucunda hızla yıpranmaktadır.

İç mekan temizliği ile dış cephe temizliklerinde firmamız hizmetlerine devam etmektedir. Sadece halı temizliği için değil; ev, iş yeri, imalathane, depo, inşaat gibi temizlik işlerinizde size yardımcı olmak isteriz.