Doğanhisar Temizlik Firması

Doğanhisar Temizlik Firması

Firmamız tarafından sabun, deterjan gibi temizlik ürünlerine gereksinim duymadan, kullanılan yer, mekan ve ürüne göre 150 derece üzeri sıcaklıktaki iyonize kuru buharla ev ve ofislerdeki tüm eşyalarınız son derece pratik bir biçimde hızlı bir biçimde temizlenmektedir. Bu şekilde en üst düzeyde hijyen sağlanmaktadır. Aynı zamanda buhar ile temizlik yapıldığı zaman kimyasalların kanserojen etkilerinden de korunulmaktadır.

Firma olarak müşterilerimize sunmakta olduğumuz hizmetler arasında yer alan buharlı temizlik birçok alanda size yardımcı olmaktadır. Bu hizmet ile birlikte yer alan çeşitli sorunları firmamız ile iletişime geçerek çözümleri hakkında bilgi alabilirsiniz. Uzman kadromuz ile Doğanhisar temizlik firması olarak her türlü sorunlarınıza çözüm üretmekteyiz.

Buharlı Temizlik Nedir?

Sıcak ve basınçlı sudan daha yüksek sıcaklıkta bulunan su genelde çamaşır ve bulaşık makinesi gibi cihazlarda kullanılır. Buhar basınçlı bir biçimde temizlenecek bölgeye püskürtülmektedir. Buhar belirli bir basınç ve ısı değerine ulaşınca iyonize olmaktadır. Çocuk odaları, yaşlılar ve hijyenin ön planda olması gereken yerlerde buharlı temizlik özellikle önerilir. Buharlı temizlik öncesi firma olarak kuru temizleme yaparak öncelikle toz ve döküntüler temizlenir.

İyonize buhar tanecikleri değdikleri yüzeylere tutunmuş olan kir tanecikleri ile bir bağ oluşturmaktadır. Bu işlem bağ kirleri ve bakterileri bağlı olduğu bölgeden koparmaktadır. Böylece, temizliğin ilk aşaması bitmiş olmaktadır. Buharla nemlendirilen bez bu operasyondan sonra kir taneciğini yakalayarak ve temizlik operasyonunu tamamlar. Birinci aşamanın ardından yapılan vakumlama işlemi de aynı görevi görmektedir.