Ereğli Temizlik Firması

Konya Ereğli Temizlik Firması

Temizlik hizmetleri artık günümüzde profesyonel olarak yapılmaktadır. Apartman temizlikleri, hastane ve okul genel temizliği, inşaat sonrası konut temizliği gibi birçok alanda Ereğli temizlik firması olarak hizmet vermekteyiz. Evlerin ve iş yerlerinin temizliklerinde de, zemin, duvar, halı, perde ve koltuk temizliklerinde personelimiz ve araçlarımızla gelerek hizmetlerimize devam ediyoruz.

Hastaneler, insan sirkülasyonunun en çok olduğu yerlerden birisidir. Normal şartlarda insanın çok olduğu kalabalık yerlerin hijyenik bir biçimde kalabilmesi büyük bir sorundur. Hele ki hastaneye tedavi amacıyla giden kişilerin belirli hastalıkları barındırıyor olduğunu düşünürsek hijyen çok önemlidir. Bu konuda bu durumun daha da ciddi bir şekilde ele alınması gerektiği aşikardır. Bu sebeple diğer alanların temizliğinden daha çok hastane temizliği konusunda yapılması gerekenler özel ve farklı olmak zorundadır.

Hijyenin ön planda olduğu yerlerde; hastane, klinikler, anaokulu ve benzeri mekanlarda birinci sınıf kimyasal malzeme ve ıslak kuru temizleme ile gerekli hijyen ortamını sağlıyoruz. Kullandığımız ürün ve ekipmanlar birinci sınıf malzemelerdir. Ayrıca temizlik işinde görev alan personelimiz firma personelimiz olup güvenilir ve işinin uzmanı personeldir.

Hijyenik ve mikropsuz bir ortamın sağlanması adına hastane temizliği oldukça hassas bir şekilde üzerinde durulması gereken meseleler arasındadır. Mikrop ve bakteri taşınma yolunun engellenmesi adına bu konuda titiz ve profesyonel bir çalışma yürütülmelidir. Örneğin temizlik sırasında danışma masalarının hijyen olması amacıyla kullanılan malzemeler yoğun bakım ünitesinde kullanılamaz.

Sterilizasyon işleminden geçmeden doğrudan doğruya yoğun bakım ünitesinde kullanılan malzeme ölmeyen mikropların ya da bakterilerin yoğun bakımdaki alanlara geçmesini sağlamaktadır. Bu durum çok ciddi enfeksiyonlara, hatta ölümlere neden olabilmektedir. Bu işin şansa bırakılması söz konusu insan hayatı olduğunda, elbette ki düşünülemez.