Skip to content
Konya-ev-temizlik-şirketi-

Ev temizliği Konya

Evlerimizin temiz olması rahat, huzurlu ve sağlıklı yaşamamız için çok önemlidir.  Günümüzde hem vakitten, hem de paradan tasarruf sağlamak amacıyla profesyonel temizlik şirketlerine yoğun bir talep vardır. Bu temizlik şirketleri profesyonel personelleriyle evlere temizlik hizmeti vermektedir. Konya ev temizlik şirketleri arasında lider olan firmamız “Barışhan Temizlik” size ev temizliği konusunda kalite ve müşteri memnuniyetini gözeterek mükemmel bir hizmet sunmaktadır. Şirketimizin temizlik hizmetiyle ilgili bazı bilgiler şunlardır;

Kaliteli uygun fiyat

Ev temizliği Konya Gündelikçilerin yol parası ve sigorta masrafını şirketimiz karşılamaktadır.

Ev sahiplerinin evde bulunma zorunluluğu bulunmamaktadır. Karşılıklı güven oluşmasına büyük önem vermekteyiz.

Ev temizliği Konya Firmamızın temizlik personelleri TSE damgalı kalitesi kanıtlanmış ürünler kullanmakta olup, ev eşyalarında kirlere en uygun temizlik malzemesi kullanılmaktadır.

Temizlik personellerimiz eğitimli ve son derece iş prensibi yüksek personeller olmasına rağmen firmamızın ve sizin yük altında kalmamanız amacıyla ziynet eşyaları ve kırılabilir eşyalarınızı görünür alanlarda bırakmamanızı rica ediyoruz.

Periyodik ev temizliğinde olağan dışı bir durum olmadıkça aynı temizlik personellerini göndermekteyiz.

Şirketimiz Konya’nın en iyi temizlik şirketi olarak sizlere 2008 yılından bu yana hizmet vermiş, kalitesiyle ve kalıcılığıyla doğru bir temizlik şirketi olduğunu Konya şehrine kanıtlamıştır.

Halı Yıkama,

Dış Cephe Temizliği,

İnşaat sonrası ve tadilat sonrası temizliği,

Ofis ve şirket temizliği,

Okul, yurt, otopark temizliği,

Kaliteli ve profesyonel hizmet

Ev temizliği Konya ve bir çok alanda verdiği temizlik hizmetiyle müşterilerine sürpriz yaşatmamış referanslarıyla büyümüştür. Siz de temizlikte kaliteyi yakalamak istiyorsanız iletişim bölümünden bize ulaşın ve temizliğin keyfini yaşayın.

Konya temizlik şirketleri olarak Barışhan temizlik  kaliteli uygun fiyatla ev temizliği mobil kapıcılık hizmeti vermekteyiz