Güneysınır Temizlik Firması

Konya Güneysınır Temizlik Firması

Firmamız evlerinizde, ofislerinizde, villa ve şirketleriniz de ev temizlik hizmeti vermektedir. Personellerimiz ev ve ofis temizliği yaparken, tüm önemli noktalara dikkat etmekte, teknik aparat ve gereçler ile içinden çıkılmaz durumlarda bile üstün başarı sağlamaktadırlar. Firma olarak devamlı müşterilerden oluşan büyük ve geniş bir ağa sahibiz.

Sizlere çevre dostu temizlik malzemeleriyle temizlik sunmaktayız. Yaptığımız her türlü temizlik işinde % 100 garanti vermekteyiz. Temizlik şirketimiz bu sektörde işin en iyisini, en sağlıklısını ve en kalitelisini yapmaktadır. İşini bilir, işin hakkını veren personelleriyle, son teknoloji ve doğa dostu ürünlerle sizlere yardımcı olmaktadır. Cam temizliğinden duvar temizliğine, halı temizliğinden koltuk temizliğine her türlü ev temizlik işleri firmamızca kolayca yürütülmektedir.

Ev temizlik çeşitlerinden bazıları inşaat sonrası daire temizliği, müstakil eve ve villa temizliği, bina temizliği, cam temizliği, boya badana temizliği, evde koltuk kanepe halı yıkama, masa sandalye yıkama hizmetleri, zemin cilalama hizmeti, periyodik ev bakımı, haftalık ev temizliği, ayda bir ev temizliği, çamaşır ve ütü personeli gönderimi, ev işlerine yardımcı personel gönderimi, eşyalı ve eşyasız ev temizliği, ev dezenfektan uygulamalarıdır.

Acil ev temizliği talep edilen konulardan biri misafir öncesi hızlı temizlik için firma aramaktır. Acil temizlikler için araştırma yapmadan ehil olmayan, uzman olmayan kişilerden hizmet almayın. Ayrıca en düşük fiyatı veren ev temizlik firmasına işi vermek de ayrı bir yanlıştır. Engin deneyin ve tecrübeleriyle Güneysınır temizlik firması olarak uygun fiyat ve temizlik garantisi ile bizimle iletişime geçebilirsiniz.