Konya Mobil Kapıcılık

konya mobil kapıcılık Temizlik sektörünün kendisini her geçen gün geliştirmesi ile birlikte tüm farklı alanlarda yapılan çalışmalar eşliğinde günümüzde artık mobil kapıcılık da bulunmaktadır. Tüm apartman veya sitelere büyük bir kolaylık getiren mobil kapıcılık sayesinde artık sürekli olarak tutulan ve sigorta ile maaş bağlanmış çalışanların yerine bu konuda en iyi hizmeti sağlayan kişiler günlük veya haftalık ile birlikte aylık olmak üzere tutulmakta ve bu alanda büyük bir güven altında hizmet alınmaktadır. Firmamız Konya mobil kapıcılık olarak sizlere kusursuz bir hizmet sunarak güven içerisinde tüm apartman temizliğini sağlamaktadır. Üstelik bunları çok uygun fiyatlar altında gerçekleştirdiğimiz hizmet kapsamı altında sizleri devamlı müşterimiz yapıyoruz. Kurumsal bir firma olarak ve bu alanda büyük bir tecrübe sahibi edinmiş çalışanlarımız ile sizlere her daim en iyisini sunmak için tüm gayretimizle çalışmaktayız.

 

Mobil kapıcılık avantajı

 

Mobil kapıcılık hizmetinin birçok farklı avantajı bulunmaktadır. Öncelikle daimi olarak çalışan olmadan ve bir sigorta ya da maaş bağlamadan arzu ettiğiniz herhangi bir zaman bu hizmeti alabilmekte ve bu sayede bütçe konusunda büyük bir rahatlık elde etmektesiniz. Aynı zamanda firmamız bünyesinde alacağınız mobil kapıcılık hizmeti kapsamında adresinize gelen çalışanlarımızdan eğer memnun kalmazsanız size hemen yeni bir çalışanı hızlı gönderiyor ve bu konuda büyük bir güven sağlıyoruz. Üstelik çalışanlarımız her geldiğinde hiçbir şekilde çalışma konusunda bıkmadan merdiven temizliği ile birlikte cam temizliği ve zeminin yanı sıra asansör ve pano temizliği gibi tabii çok farklı temizlik konusunda da sizlere kusursuz bir hizmet sunmakta, ayrıca apartmanın diğer hizmetleri konusunda sizlere en doğru desteği sağlamaktadır.

 

Temizlik aşanında kusursuz bir hizmet

Her geçen gün daha fazla talep gören ve bu konuda büyük bir güven sağlayan mobil kapıcılık kapsamında Konya’da bulunan tüm farklı mahalle ve adreslere gelerek kusursuz bir hizmet sağlamaktayız. Haftanın bir günü ya da birkaç günü olmak üzere daha fazla günler içinde yine bizden en iyi çalışanlarımızı talep edebilir ve bu konuda bizden en iyi güveni sağlayabilirsiniz. Daha detaylı bilgi için hemen firmamız bünyesinde iletişim kurabilir ve arzu ettiğiniz herhangi bir zaman için mobil kapıcılık hizmetini alabilirsiniz.

 

Leave a Reply