Skip to content

HAKKIMIZDA

10 yıl gibi uzun bir zaman diliminin kazandırmış olduğu tecrübe ile Barışhan temizlik firması olarak, konusunda deneyimli ve işini özenle yapan çalışan ekibimizle hizmet vermekteyiz. Konya merkez başta olmak üzere Karatay, Selçuklu ve Meram bölgelerinde yaşayan tüm müşterilerine büyük bir titizlikle ve son derece uygun fiyatlı olarak hizmet vermekteyiz. Firmamız faaliyet gösterdiği yıllar boyunca çok sayıda iş yerinin ve konutun temizlik işlerini üstlenmiş ve titizlikle yapmıştır. Her temizlik ihtiyacına büyüklüğüne ya da küçüklüğüne bakılmadan kusursuz bir şekilde cevap verilmiş ve verilmeye devam edilmektedir.

Neden Barışhan Temizlik Firmasını Tercih Etmelisiniz?

Uzun yılların kazandırmış olduğu bir hizmet tecrübesi ile faaliyetlerini sürdürmekte olan Barışhan temizlik şirketimiz, her bir müşterisini kendi iş ortağı gibi görür ve bu anlayış ile hizmet sunar. Temizlik konularında müşterilerimize mükemmellikten taviz vermeyen bir hizmet anlayışıyla hizmet sunmanın gayreti içindeyiz. Temizlik konusunda güven, kalite ve uygun fiyat anlayışı ile temizlik hizmeti almaya ihtiyaç duyan her müşterilerimize hizmet ulaştırmaktan büyük bir mutluluk duymaktayız. Konya temizlik hizmetleri sunan firmalar arasında her zaman müşterilerinin memnuniyeti için çalışan bir şirket olarak yerimizi almaktayız.

Hizmet Sunulan Alanlar

Müşterilerimize her zaman kaliteli temizlik hizmet sunmayı kendimize ilke edinmiş olan temizlik şirketiyiz. Müşterilerimize pek çok alanda temizlik hizmeti ulaştırmaktayız. Konutlarda, alışveriş merkezlerinde, sitelerde komple iç ve dış mekan temizliği işleri büyük bir özen ve titizlikle yapılmaktadır. Bu sayede yaşam alanlarınızda ferahlığı ve temizliğin yaşattığı huzuru siz değerli müşterilerimize hissettirmekteyiz.

Villalardan Alışveriş merkezlerine kadar uzanan tüm yaşam alanlarında üstün bir temizlik kalitesiyle hizmet sunan Barışhan temizlik firması olarak, firmamız bünyesinde çalışmakta olan işinde deneyim sahibi çalışan ve yaptığı işi son derece titizlikle gerçekleştiren yeterli sayıda temizlik ekibi ve kullanıldığı alanlara zarar vermeyen kalitede temizlik ürünleri ile her türlü temizlik işlerinizi büyük bir titizlik içinde gerçekleştirmekteyiz.

Temizlikte Mükemmellik

Günümüzde temizlik hizmetleri sunan firmalar en büyük ihtiyaç haline gelmiştir. Bu bakımdan işinin ciddiyetinin farkında olan Barışhan Temizlik şirketi olarak, müşterilerimize uygun fiyatlı, kalitesi yüksek güvenilir temizlik ürünleri, konusunda deneyim sahibi elemanlarımız vasıtası ile müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu anda 7/24 hizmet sunmaktayız. Temizlik hizmetlerimizde her zaman mükemmelliği benimsiyoruz.