İlaçlama Sonrası Temizlik

Konya İlaçlama Sonrası Temizlik  Hizmetleri

Böcekler bakterileri bir yerden başka bir yere taşıma konusunda ustadırlar. Kıvrak yapıları ve hızlı yaradılış özellikleri sayesinde lavabo ya da tuvalette gördüğünüz bir böceği dakika bile geçmeden mutfak tezgahında görebilirsiniz. Ayaklarının dokunduğu her alanın detaylı bir şekilde temizlenmesi gereken bu süreç böceklerden kurtulana kadar oldukça zorludur.

Firmamız ilaçlama sonrası temizlik konusunda da hizmet vererek en etkili temizlik hizmetini sunar. İlaçlama alanında her geçen gün organik ürünler çıksa da ilaçlama sonrasında detaylı bir temizleme yapmak şarttır. Böcek ölülerinin her alandan temizlenmesi gerektiği için yüzeysel bir temizlik yeterli olmaz. Bu sebeple firma olarak tüm mekanlarda ilaçlama sonrasında detaylı bir şekilde temizleme yapıyoruz.

Sprey şeklinde kullanılan ilaçlar ya da hava yolu ile ilaçlama sonrasında da geçerli olan temizleme politikamız içerisinde her alanın uygun malzemeler ile temizlenmesi kuralı yer alır. Deneyimli çalışma arkadaşlarımız hızlı bir şekilde temizlik yaparken eşyalara, zeminlere ya da kapı pencere gibi alanlara zarar vermeyecek ürünleri tercih ederek kendileri de aynı hassas yaklaşım ile tüm yüzeylerin hijyenik bir hal almasını sağlar. Böceklerden kalan artıkların yanı sıra detaylı dolap üstlerinde biriken kir ve tozlar da temizlenmiş olur.

Zeminlerde dolap altlarında ya da ıslak zeminlerde de etkili bir hijyen sunarak hem kimyasal hem de organik ilaçların tüm kalıntıların temizlenmesini sağlayarak pırıl pırıl mekanlar bırakarak sağlık açısından her hangi bir sorun teşkil etmeyecek düzeyde mekanı teslim ederiz.