Kaliteli Halı Temizleme İşlemi

Halı temizlik işlemi ev ya da iş yeri içerisindeki en önemli temizlik işlemlerinden biridir. Bu durum özellikle evdeki birbirinden değişik halı çeşitleri adına çok daha önemlidir. Bir ev içerisinde en çok kullanılan ve pislenen eşyalardan biri olarak insan sağlığını tehdit eden oldukça fazla mikrop ve bakteri türlerini barındırmaktadır.

Normal bir ev temizliği ile de bu tür mikroorganizmalardan kurtulmak mümkün değildir. Bu yüzden kaliteli bir temizlik şarttır. Sizler için firmamız Konya’da temizlik şirketleri bünyesinde tüm halı çeşitleriniz adına profesyonel bir hizmet sunmaktayız. Son teknoloji olan ve kaliteli bir emiş gücüne sahip makinelerimiz ile halı temizleme konusunda en iyi hizmeti vermekte ve bütün mikrop ya da bakteri türleri halılar üzerinde yok etmekteyiz.

Halı yıkama

 Kaliteli Bir Hizmet

Gerçek bir halı yıkama işlemi 6 ayda bir mutlaka yapılmalıdır ve bunu işini iyi yapan kaliteli bir temizlik firması çatısı altında yapılmalıdır. Size en iyi hizmeti sunarken üstelik en uygun fiyatları sunarak müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktayız. Halılarınızı dilediğiniz adresten gelip almakta ve söz verdiğimiz zamanda yine adresinize teslim etmekteyiz. Özel olarak halılar için firmamız bünyesinde tuttuğumuz özel deterjanlar ile tüm halılar üzerindeki bütün kir ve tozlar ile birlikte gözle görünmeyen ve halıların en diplerine yuva yapmış bakteri ve mikropları tamamen temizlemekteyiz. Önceliğimiz her zaman ilk olarak insan sağlığıdır ve firmamız çatısı altında buna özen göstererek halıları planlı bir şekilde tam olarak temizlemekteyiz.

 Detaylı Bir Halı Temizlik İşlemi

Birbirinden değişik halı modelleri bulunmaktadır. Üretim malzemeleri farklı olan halı çeşitleri için değişik temizlik aşamaları yapılmaktadır. Tüm halılarınız adına ayrı ve özel yerlere alarak plan dahilinde tüm temizlik işlemlerinden geçirmekteyiz. Öncelikle tüm halılarınızın üzerindeki tozları tamamen alıyoruz. Bu sayede yıkama anında halılarınız üzerine her hangi bir toz yapışması olmamaktadır. Daha sonra kaliteli malzemeler ve bu alanda uzman çalışanlar ile halılarınız üzerindeki tüm pislikleri ve mikropları almak adına kusursuz bir temizlik işlemi yapmaktayız. Halılara özel parfümler sıkarak ve özel poşetleme yaparak adresinize kadar getirip sizlere teslim ediyoruz.