Çeltik Temizlik Firması

Konya Çeltik Temizlik Firması

Çeltik Temizlik Hizmetleri

İnşaat sonrası temizlikte yalnızca kaba pislik değil gereken tüm temizlik firmamızın profesyonel ekibi sayesinde yapılmaktadır. İnşaatı bitmiş sıfır binanızı hasar görmeden, kullanmaya değer bir şekilde teslim etmekteyiz. Firmamız inşaat sonrası temizlik işinde prizlerden, peteklere kadar en ince ayrıntıyı düşünmüş olup, siz değerli müşterilerimize güvenli hizmeti vermektedir.

İnşaat sonrası bina içini ayrıntılı bir şekilde temizlemek çok zahmetli bir iştir. Kendi başınıza yapmanız mümkün değildir. Yeni inşaatı tamamlanmış bir binanın tozu ya da kiri de kolayca bitmez. İnşaattan kalma boya, badana, harç, çimento kalıntılarını kendi başınıza temizleyemezsiniz. Profesyonel bir yardım almanız gerekmektedir. Bu konuda Çeltik temizlik firması olarak en iyi hizmeti vermekteyiz. Bireysel olarak firmadan yardım almadan bu işin üstesinden gelmek haftalarınızı hatta aylarınızı alabilir. Bunun yanında yorgunluğunuz da cabası olarak size kalmaktadır.

Temizlik sektörü içinde günümüzde zamanla yaygınlaşmaya başlayan inşaat temizliği işi yeni daire sahibi olan, ama temizliği nasıl yapacağını bilemeyen kişilere veya müteahhitler için tüm apartman dairelerinin temizliğinde adeta kurtarıcıdır. Temizlik firmamız deneyimli personelleri tarafından temizlik için gerekli araç ve gereçleri kullanarak zahmet çekmeden binanın yapısına veya boya badanasına zarar vermeden kolay bir biçimde temizleme işlemleri yapılabilmektedir. Uzman kadrosu ile temizlenecek alana gelen firma görevlilerimiz büyük bir titizlikle dairenin ya da binanın inşaat sonrasında ortada kalan tozu, kiri ve pisliğini kolay şekilde çıkabilmek adına temizliğini yapabilmektedirler.