Cihanbeyli Temizlik Firması

Konya Cihanbeyli Temizlik Hizmetleri

Temizlik profesyonellik ve tecrübe isteyen bir iştir. Hele ki durum dış cephe temizliği ise daha da önemlidir. Yerden güvenli bir şekilde dış cephe temizliği yapmak ve camları pırıl pırıl bir hale getirmek sanıldığı kadar kolay değildir. Dünyada güvenli biçimde yerden yüksek yerlerin temizliği için geliştirilmiş olan yöntemler artık ülkemizde de firmamız tarafından uygulanmaktadır.

Cihanbeyli Temizlik Firması

Manlift kaldırıcılar ile profesyonel personelimiz ile Cihanbeyli temizlik firması olarak teknik ekipman ve malzeme yönünden güçlü bir firmadır. Temizlikte kullanılan sistem iki ana parçadan oluşmaktadır. Ön temizlik toz alma ve kirleticilerin ortadan kaldırılması, ikinci olarak da yıkama veya kimyasallarla temizlenmesidir. Firma olarak zeminden 20 metre yükseğe kadar sırık ile temizleme yapabilmekteyiz. Zeminden 20 metre üstü olan cephelerde mobil platformlar sayesinde elde ettiğimiz steril su ile temizleme yapılmaktadır.

Özel ilaçlar sayesinde şebeke suyu arıtılmaktadır. Bu şekilde elde edilen steril su ile dış cepheler yıkanmaktadır. Elde edilen steril su, yıkanan alanı tertemiz yapmakta ve hiç leke bırakmamaktadır. Kurulamaya gerek duyulmamaktadır. Steril su ile yıkanan dış cepheler kullanılan ilaçlar sayesinde daha geç kirlenmektedir. Bu da temizlik maliyetini düşürmektedir.

Karbon fiber malzemeden yapılmaktadır. Hafif ve sağlam olup 20 metreye kadar olan cephelerde rahatlıkla kullanılmaktadır. 20 metrelik bir sırığın toplam ağırlığı 5 kg’dır. Yüksek alanlarda sırığın temizlik yapabilmesi için açı gereklidir. Bu açı ile elde edilen baskı ile sırık ucunda bulunan fırça, dış cepheyi rahat, kolay, düzgün ve mükemmel bir biçimde temizlemektedir.