Konya da Temizlik Şirketleri

Konya da Temizlik Şirketleri

 

konya da temizlik şirketleri Ev ve ofislerin, iş merkezlerinin, apartman ve inşaat alanlarının temizlik ve bakımlarının yapılması oldukça önemlidir. Bu işlemlerin gerçekleştirilmesinde ise tek başına hareket edilmesi hem çok yorucu olmakta hem de büyük zaman kayıplarına sebebiyet vermektedir.

Böylesi durumlarda yapılması gereken ise alanında uzman Konya temizlik firmaları ile iletişime geçilerek yardım alınmasıdır. Temizlik firmaları ile ilgili araştırmada bulunan ve temizlik konusunda yardıma ihtiyaç duyanlar için, titiz çalışma prensipleri, profesyonel ekip arkadaşları ve kaliteli işçiliği ile Konya temizlik şirketleri pratik çözümler sunmaktadır.

Ferah İç Mekanlar

Evlerin rutin gündelik temizliklerinin yapılması, halı ve mobilyalarının son teknolojide üretilmiş cihazlarla yıkanması ve silinmesi gibi işlemler rahatlıkla gerçekleştirilebilmekte olup, aynı zamanda eşyaların dış yapısına zarar verilmeden son derece hassas davranılmaktadır. Ürünlerinizin ilk günkü gibi canlı ve ışıltılı bir görünümde kalması sağlanarak kaliteli bir hizmet sunulmaktadır.

Ayrıca taşınma öncesi ve sonrasında detaylı temizlik işlemleri rahatlıkla gerçekleştirilebilmekte; nitelikli ve son derece etkili malzeme kullanımı ile ferah bir ortam oluşturulmaktadır.

Mesai saatlerinin dışında deneyimli ve titiz çalışma ekiplerimiz sayesinde ofislerinizin de temizlik işlemlerinin gerçekleştirilebildiği firmamızda, değerli evrakların yer aldığı dosyalardan, bilgisayar, yazıcı vb. elektronik cihazlara kadar büyük bir hassasiyet ile hareket edilerek dezenfekte edilmektedir. Günün büyük bir bölümünün geçirildiği çalışma masalarının ve koltukların kaliteli malzemeler ile temizlenerek sağlıklı bir şekilde kullanılmasına olanak tanınmaktadır.

Işıltılı Bina Yüzeyleri

Bunların dışında Konya dış cephe temizliği alanında da lider olan firmamızda, alışveriş merkezleri, kamu kurum ve kuruluşları, okullar, etüt merkezleri, iş merkezleri, siteler gibi binaların dış yüzeylerinde iple, dağcılık sistemi ile cam silme, sepetli platform vinç ile cam silme, iskele sistemi ile temizlik gibi çalışma sistemleri uygulanarak parlak ve gösterişli bina görünüşlerinin ortaya çıkarılmasına imkan tanınmaktadır.

Sahanın büyüklüğü ne kadar olursa olsun inşaat sonrası artıkların da rahatlıkla temizlik işleri gerçekleştirilebilmekte olup, moloz, dolgu malzemeleri, harç kalıntıları, elektrik ve su tesisatı sonrası kalan malzeme artıkları gibi birçok hafriyat ürünü ayırt edilmeksizin büyük bir itina ile temizlenmektedir. Müşteri memnuniyetinin son derece önemli olduğu firmamız, tüm bu işlemleri 7/24 hizmet vererek sizlere nitelikli bir şekilde yerine getirmektedir.