Dış Cephe Temizliği

dış cephe temizliği Bir binanın iç temizliği kadar dış temizliği de oldukça önemlidir. Özellikle büyük plazalar, büyük alış veriş merkezleri, cam cepheli iş merkezleri gibi dış mekânların temizliği profesyonel ekiplerce yapılmalıdır. Konusunda uzman ekiplerce yapılan dış cephe temizliği oldukça planlı ve programlı yapılmaktadır. Dış mekânda bulunan ve birçok kişiye hitap eden binaların, her daim kusursuz ve temiz görünmesi için gereken tüm katlanır işler ilgili temizlik şirketi tarafından özenle yapılmaktadır. Katlanır veya düz sabit camların temizliği, alüminyum ve küpeştelerin temizlikleri ve kontrolleri yapılmaktadır.

Kolay ve Güvenilir Dış Cephe Temizliği

Konya’da bulunan, konusunda deneyimli personeller ile çalışarak, müşterileri ile işbirliği içerisinde olan Barışhan Temizlik şirketi, birçok alanda hizmet vermektedir. Dış cephe temizliğinin yanı sıra, her türlü temizlik hizmetleri ile müşterilerine destek olmayı hizmet anlayışı olarak benimsemektedir. Son teknoloji ile gelişen cihazlar ile hizmet anlayışını bir adım daha öne taşıyarak, müşteri memnuniyetini ön plana çıkarmaktadır. Yapmış olduğu hizmeti güven ve garanti ile yerine getirirken, iş güvenliği açısından da gerekli sorumluklarının bilincinde hizmet vermektedir. Uygun fiyat ve ödeme koşulları ile de kolaylıkla tercih edilmektedir.

Gerek camlı cephe temizliği, gerekse mantolama sonrası gerekli olan dış cephe temizliklerinde vermiş olduğu hizmet kalitesine göre güven vermektedir. Konya ve çevresinde İş yeri temizliğinden, fabrika, inşaat sonrası, iç ve dış cephe temizliklerine kadar her türlü faaliyetler hakkında bilgi sahibi olmak için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.