Konya ev temizlik hizmeti

Konya Ev Temizlik Hizmeti 

Konya ev temizlik hizmeti Evinizin temizliği elbette ki çok önemlidir ve özellikle çalışanların bu işi yapabilmesi oldukça zordur. Hafta içindeki yoğun iş temposunun ardından dinlenmek için sadece hafta sonu kalır. Bu günleri de temizliğe ayırmak psikolojik olarak oldukça rahatsızlık vericidir. Bunun yanında birçok ev hanımı da temizlik işleri yerine yemek işlerini daha çok severler ve ailelerine daha çok zaman ayırmak isterler. Firmamız konya ev temizlik hizmeti denildiğinde akla ilk gelen firmalar arasındadır. Bu nedenle şehrimizde temizlik hizmeti arayan birçok kişinin ilk başvurduğu yerdir.

 

Ev Temizliği Sırasında Neler Yapılır?

 

Evinizin temizliği sizin yönlendirmenize göre organize edilir. Evinize gönderdiğimiz elemana temizlenmesi gereken yerleri, sizin için önemli olan detayları aktardığınızda, elemanımız tüm işleri talebiniz doğrultusunda tamamlar. İşlere öncelik sırası da belirleyebilirsiniz. Örneğin önce cam temizliği bitsin veya önce şu oda temizlensin şeklinde taleplerinizi elemanımız mutlaka dikkate alır ve işini ona göre organize eder. Evinize gönderdiğimiz elemanlar konusunda uzman ve temizlik konusunda eğitimli kişilerdir. Her türlü hijyen kurallarını bilirler ve temizlik malzemelerini bu kurallar doğrultusunda kullanırlar. Banyo ve tuvaletler için farklı malzemeler, mutfak için farklı malzemeler, salon ve odalar için farklı malzemeler kullanılır. Eşyalarınızın yeri değiştirilmez. Temizlik öncesinde eşyalarınız neredeyse, temizlik sonrasında da aksi söylenmedikçe aynı yerde olurlar.

 

Temizlik Hizmetini Bir Şirketten Almanın Avantajları Nelerdir?

 

Temizlik hizmetini bir şirketten almanın en büyük avantajı zaman konusundaki rahatlıktır. Ev hanımları kendi buldukları elemanlarla genelde haftanın belli bir günü için anlaşırlar. Farklı bir günde temizlik yaptırmak isteseler de bu genelde mümkün olmaz, çünkü o günde temizlik elemanı farklı bir evde çalışmaktadır. Bizimle çalışırken ise bize bildirdiğiniz gün için uygun elemanı bulur ve adresinize yönlendiririz. Misafirlerinizin geleceği veya bir davet vereceğiniz günün öncesinde evinizi temizler hazır hale getiririz. Bunun yanında çalışan temizlik elemanının her türlü sosyal güvenlik işlemleri de firmamız tarafından yapılır. Evinizde yapılan temizlik sırasında gerçekleşebilecek her türlü hastalık ve kazaya karşılık olarak elemanlarımız firmamız tarafından sigortalanır. Sizin Sosyal Güvenlik Kurumu’na başvurarak günlük temizlik işçisi sigortası yaptırmanıza gerek kalmaz.

Eğer ev temizliği kurumsal bir yapı içerisinde profesyonel olarak gerçekleştirilecek ise bu konuda birçok farklı konu titiz bir şekilde ele alınmalıdır. Öncelikle ev temizliği konusunda daha önce büyük bir tecrübe kazanmış olan kişiler ile gerçekleştirmenin önemi oldukça büyüktür. Aynı zamanda özel olarak teknolojik cihazların yanı sıra güçlü bir vakuma sahip olan makineler ile birlikte özel deterjan çeşitleri de firma bünyesinde bulunmalıdır.

Firmamız bünyesinde tüm bu seçenekler güvenilir ve kaliteli bir şekilde bulunmakta ve Konya ev temizlik hizmeti konusunda sizleri en iyi destek sağlanmaktadır. Arzu ettiğiniz herhangi bir gün adresinize eksiksiz bir biçimde tam donanımlı olarak gelmek suretiyle temizlik hizmetlerinde gerçekleştirmekteyiz. Söz verdiğimiz zaman kapsamında adresinizi ulaşır ulaşmaz ev temizliği adına detaylı bir şekilde başlamakta ve sizlerin zamanını fazla olmamak koşulu ile kısa bir süre içerisinde tamamen hijyenik ve sağlıklı bir kapsam altında tamamlamaktayız.

Profesyonel bir şekilde ev temizliği hizmeti

Ev temizliği konusunda sizlere büyük bir kolaylık sağlıyoruz. Bu bağlamda evin bütün odaları adına zemin temizliği ile cam temizliklerini en iyi şekilde tamamladıktan sonra yine değişik odalardaki eşyalarınızı için güçlü bir vakumu olan makine ile tamamen temizlik yaparak güzel bir koku yaymasına da olanak tanımaktadır. Ardından en çok önemsenmesi gereken yerler olarak banyo ve mutfak adına her kısmını detaylı bir şekilde elden geçirerek fayanslar ve duşakabin ile birlikte mutfaklardaki raflar ve dolaplar gibi birçok farklı yer en ince ayrıntısına kadar temizlenerek sizlere uzun bir süre tertemiz bir biçimde kullanma imkanı verilmektedir.

Güven içerisinde her daim hizmet alabilirsiniz

Ev temizliği büyük bir ciddiyetle profesyonellik gerektirmektedir. Bu profesyonelliğe uzun yıllardan bu yana sahip olan firmamız kapsamında sizlere en iyi destek sağlamak suretiyle üstelik çok uygun fiyatlar altında düzenli bir şekilde verilmektedir. Ev temizliği yapmaya eğer ki zamanınız kalmıyor ise bu konuda bütçenizi hiçbir şekilde aşmayan fiyatlar eşliğinde firma üzerinden güvenilir bir hizmet alabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken hemen bizim iletişime geçmek ve detaylı olarak tüm bilgileri almaktır.