Konya Ev Temizlik Şirketi

Barışhan Temizlik Şirketi olarak sizlere ev temizliği konusunda titizlikle hizmet vermekteyiz. Sigortalı ve profesyonel eğitimli çalışanlarımızla periyodik ev temizliğinizi en iyi standartlarda size sağlayarak sizlere evinizde sürpriz yaşatmıyoruz. Tüm çalışanlarımız temizlik korusunda eğitimli ve evinize kendi evi gibi özen gösteren iş disiplini yüksek personellerdir. En çok tercih edilen Konya ev temizlik şirketi olarak siz de profesyonel temizliğin keyfini çıkarın.

Ev Temizlik Çalışma Saatleri

Firmamız size 7/24 hizmet sunmaktadır. Temizlik öncesi firmamız temizlik alanına gelerek değerlendirme yapar ve sizinle de istişare yapılarak temizlik saati belirlenir.

Çalışanlarımız yasal sorumluluk gereği çalışma süreleri 7,5 saattir.

Temizlik Süreci

Evinize girmeden önce size bir güvenlik formu imzalatılır.

Müşteri ile birlikte yapılacak temizlik ile ilgili bilgi alınır. Özel talepler var ise not edilir.

Personellerimiz temizlik için getirdikleri malzemeleri hazırlarlar.

Temizlik personelimiz camların içerisini dışarısını her yerini özenle temizler. Denizlikler de buna dahildir.

Daha sonra mutfakları mutfak için getirilen özel temizlik deterjanları ile itinalı bir şekilde temizler. Fayanslar, mutfak kapısı ve tezgahı da buna dahildir.

Banyo fayansları kireç çözücüyle temizlenir. Küvetler yağ çözücü olarak adlandırılan alkalin temizlik ürünüyle ovalanır, duşakabin bataryalarındaki kireçler yok edilir. Tüm tuvalet ve banyo tertemiz edilir.

Cam temizliğini bitiren personeller evin genel toz temizliğini yaparlar. Dolapların üstü altı, avizeler çalışma masaları, dolap kapılarının alınır, silinir.

Evin duvarı, koltuk ve halı temizliği, ütü gibi temizlikler şirketimizle yapılan anlaşmaya göre temizlenir.