Konya Halı Yıkama

Konya Halı Yıkama

Konya halı yıkama, Halılar artık günümüzde halı yıkama firmasıtarafından yıkanmaktadır. Bu yıkama işlemlerinden iyi bir yıkama elde etmek için halı yıkama sektöründe hizmet veren firmamız profesyonel ekibi ve ekipmanlarıyla çalışmalarına devam etmektedir.

Halı Yıkama Özenli Yapılmalıdır

Konya halı yıkama Bir halı yıkama işlemi, halıların derinlemesine özenle temizlenmesi demektir. Bu işlem makinelerimiz ve uzman personelimizin ellerinde halıya zarar vermeden gerçekleştirilir. Yıkama öncesi leke tespitin yapılarak lekeli bölgenin özenle temizlenmesi ve daha sonra bütünüyle arındırılması işlemi gerçekleştirilir.

Halılar Her Yıl Yıkanmalıdır

Konya halı yıkama Evlerde ve özellikle ofislerde kullanılan halılar belirli bir süre içerisinde tozlanabilmekte ve tozlanmaya bağlı olarak görüntüsü de etkilenebilmektedir. Halılar düzenli olarak her yıl en az bir kez yıkanmalıdır. Bu sayede halının desenleri çok daha canlı olmaktadır ve görsel açıdan şık bir duruş sergilenmektedir.

Yıkanmadan Önce Tozlarından Arındırılır

Firmamız halı yıkama alanında profesyonel hizmeti sunmaktadır. Tüm halı çeşitlerini en uygun fiyatlarla kısa bir zaman içerisinde yıkamaktayız. Sizlere en kısa sürede teslim etmekteyiz. Halı yıkama işlemlerini alanında uzman bir kadro tarafından gerçekleştirmekteyiz. Firmamıza ulaşan halılar ilk önce tozlarından arındırılır, leke durumuna bakılır, daha sonra yıkamaya hazır hale getirilir. Eğer halıda gözle görülen lekeler var ise bu lekelere özel bir işlem uygulanır. Bu işlem ile önce lekeler çıkartılır. Daha sonra yıkama işlemine geçilir.

Yıkama Ünitelerinde Halı Temizleyiciler Kullanılır

Konya halı yıkama Halılar modern yıkama ünitelerinde halının bütünlüğünü ve dokusunu bozmayacak şampuanlar kullanılarak yıkanmaktadır. Leke çıkarmak için özel leke çıkarıcılar ve temizleyiciler kullanılmaktadır. Bu sayede hem temiz olmakta hem de desenleri canlılık kazanmaktadır. Profesyonel bir halı yıkama metotu uygulanmakta ve uygulanan bütün işlemler firmamızın modern yıkama ünitelerinde gerçekleştirilmektedir.