Konya İnşaat Sonrası Temizliği

Konya inşaat sonrası temizliği Konya temizlik şirketlerinden olan firmamız, yeni bina yapımları ile ev ve iş yeri gibi mekanların tadilat işlemleri sonrasında oluşan toz, toprak ve artık malzemelerin sebebiyet verdiği kirler, mülk sahiplerinin en çok başını ağrıtan şeylerdir. Böylesi durumlar karşısında ise tek başına temizlik yapılarak üstesinden gelinmesi hem çok yorucu olmakta hem de büyük zaman kayıplarına neden olmaktadır. Bunun için yapılması gereken alanında uzman temizlik firmalarından yardım almaktır.

konya inşaat sonrası temizliği Alan büyüklüğü ne olursa olsun her türlü inşaat sonrası temizliği büyük bir itina ile yerine getirmekte olan firmamız, profesyonel ekip arkadaşları, tam donanımlı araç gereç ve ekipmanları ile sizlere pratik çözümler sunmaktadır.

Müşteri memnuniyetinin her şeyden önce geldiği firmamızda, inşaat sonrası oluşan kaba malzemeler olarak ifade edilen fayans ve kale bodur parçaları, derz dolgu malzemeleri, çapaklar, elektrik ve su tesisatı sonrası arta kalan boru ve kablo parçaları gibi akla gelebilecek tüm atıklar, titiz bir çalışma ile ortamdan çıkarılmaktadır. Bunlara ek olarak kullanılan son derece kaliteli deterjanlar ve kimyasallardan oluşan temizlik ürünleri ile pencereden kapılara, mutfak dolaplarından lavabolara kadar her alan, en ince detayına kadar dezenfekte edilerek, mekan kullanıma hazır hale getirilmektedir.

Ayrıca bu çalışmalar sırasında yapı malzemelerinin yüzeylerinde çizilme, çatlama, matlaşma gibi deformasyonlara sebebiyet verilmeyerek, bütün işlemler ustalıkla yerine getirilmektedir. Üstelik saymış olduğumuz tüm uygulamalar esnek çalışma saatleri ile kısa sürede ve en uygun fiyat aralıklarıyla kolayca gerçekleştirilmektedir.