Konya Kapıcılık Hizmeti

Konya Kapıcılık Hizmetleri

Konya kapıcılık hizmetleri son dönemlerde büyük bir gelişme gösteren ve oldukça yoğun bir şekilde talep alan mobil kapıcılık hizmetine sizlere profesyonel bir hizmet çatısı altında sunarak bu konudaki bütün dertlerinize son veriyoruz. Özellikle aylık bir maaş ile ve sigorta kapsamında hizmet aldığınız kapıcılık ile ortaya çıkan insan problemlerin yanı sıra aidat ve maddi olarak da içine düştüğünüz zor durumdan sizleri tamamen kurtararak Konya kapıcılık hizmeti kapsamında bu şehirdeki bütün mahalleler adına arzu ettiğiniz herhangi bir zaman içerisinde adresinize geliyoruz. Ve çalışanlarımız dairesinde kusursuz bir destek sağlamaktayız. Bu konuda size sağladığımız güven sayesinde eğer adresinize gelen çalışanımızdan herhangi bir şekilde mutlu olmaz iseniz o zaman sizlere yeni bir çalışanımızı göndererek mobil kapıcılık sisteminin en güzel yanlarından biriyle avantaj sunuyoruz. Yani her daim güven içerisinde üst düzey performans alabilirsiniz.

Düzenli kapıcılık derdine son

Firmamız bünyesinde elde edebileceğiniz mobil kapıcılık hizmeti çatısı altında istediğiniz herhangi bir zaman çalışanlarımız en iyi temizlik malzemeleri ve deterjan çeşitleri ile adresinize gelenek kapıcılık konusunda bütün farklı hizmetleri sunmaktadır. Ayrıca detaylı olarak merdiven temizliği ile birlikte korkuluk ve asansör temizlikleri de yine kusursuz bir biçimde yapılmaktadır. Giriş ve çıkışların her daim temiz kalması ve aynı zamanda bahçe temizliği de güven içerisinde gerçekleştirilmektedir. Sigortalı bir sistem kapsamında çalıştırdığınız kişilerden hiçbir farkı olmayan ve daha da önemlisi artı olarak sizlere her daim üst düzey performans sunan çalışanlarımız ile bu konuda büyük bir güven sağlamaktayız.

Mobil kapıcılık avantajı

Mobil kapıcılık fırsatı ile birlikte ister haftanın 7 günü hizmet alabilir, dilerseniz haftada bir veya daha fazla gün içerisinde de yine bu hizmeti bizden alabilirsiniz. Bu sayede maddi olarak da büyük bir rahatlama yaşayabilir ve bunu gerçekleştirirken en iyi mobil kapıcılık desteğini alabilirsiniz. Yeni nesil kapıcılık hizmeti olarak sürekli olarak gelişen bu sektör adına sizlere profesyonel bir hizmet vermekten gurur duymaktayız. Müşteri memnuniyetini sürekli olarak kontrol ettiğimiz bu hizmet kapsamında sizleri ayrıca anket düzenleyerek çalışanlarımızdan memnun olmadığınız konusunda da bilgi almaktayız. Daha detaylı bilgi için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.