Konya Koltuk Yıkama

Konya Koltuk Yıkama Hizmetleri

Ev ve iş yerlerinde en çok kullanılan eşyaların başında koltuk takımları gelmektedir. Bu nedenden dolayı en çok kirlenen ve sağlık açısından temizlenmesi gereken yine koltuk takımlarıdır. Koltuk yıkamak hem fazla zaman alan hem de yorucu bir iştir. Günlük hayatta çok kullanılan koltukları belli aralıklarla uzman kişiler tarafından yıkatmak gerekmektedir. Konya koltuk yıkama firması olarak uzun yıllardır deneyimli ve uzman kadromuzla siz değerli müşterilerimize koltuk yıkama sektöründe hizmet vermekteyiz. Firma olarak evde, iş yerinizde, otellerde kullanmış olduğunuz kirlenen koltuk takımlarınızı işinin ehli olmayan, bilinçsiz ve deneyimsiz kişilere yıkatmanızı asla önermiyoruz. Uzman olmayan ellerde yıkanan koltuklar yıkama sırasındaki kimyasal maddelerden zarar görebilir.

Koltukların deforme olmaması, kumaşının yıpranmaması ve renk kaybına uğramaması için bu işi iyi bilen ve ayrıca koltuğun tüm kumaş özelliklerinden anlayan uzman kişiler tarafından yıkanması gerekmektedir. Koltuk yıkamada uygun araç gereçlerle yıkanması da bir o kadar mühim bir konudur. Koltuk takımlarınızı firmamızı arayarak güvenle, deneyimli, uzman ekip ve kullanışlı ekipmanlarımızla yıkatabilirsiniz.

Eğer koltuk takımlarınızı eski sistem yıkamalarla yıkatırsanız, yalnızca yüzeysel bir temizlik yaptırmış olursunuz. Eski sistem koltuk yıkatmada ve eski sistem silmelerde koltuğun yüzeyindeki kirler ve lekeler kumaşın alt kısmına geçip orada süngere hapsedilmektedir. Bu tür yıkamalar zamanla koltukta geri dönüşü olmayan yırtılmalara, delinmelere sebep olmaktadır. Koltuk takımlarınız bir telefonla belirlenen gün ve saatte uzman elemanlarımız tarafından antibakteriyel kimyasallarla firma güvencemizle yıkanmaktadır.