Konya Mobil Kapıcı

Konya Mobil Kapıcı Hakkında

Konya mobil kapıcı bir çok büyükşehirde olduğu gibi konya’da da yaygınlaşan bir sistemdir.

Günümüzde pek çok apartman yöneticisi sabit kapıcılara gereksiz masraflar yapmaktan, kapıcı dairelerinden ve kapıcıya verilen aidattan sıkılmış durumdadır. Öyle ki sabit kapıcılar bazen görevlerini bile yerine getirmemektedir. Durum böyle olunca haksız kazanç sağlayarak görevini getirmeyen kapıcılar mobil kapıcı sistemi sayesinde tarihe gömülüyor.

Mobil kapıcı, tek bir sabit kapıcı yerine bazı firmaların bizlere sağladığı hizmetleri yerine getirmektedirler. Yöneticileri sabit kapıcı derdinden kurtaran mobil kapıcı sistemi ile bir çok apartman daha huzurlu ve hijyenik ortamlara dönüşecektir. Konya mobil kapıcı sistemi ile bazen hiç bir işe yaramayan sabit kapıcılardan kurtulabiliyor. Yöneticilerin sabit kapıcılara ödediği hiç bir masrafı mobil kapıcı tahsil etmemektedir. Mobil kapıcı, belirlenen günlerde sabit kapıcı hizmeti veren bir sistemdir. Mobil kapıcı sistemi ile kapıcılık için personel çalıştırarak, sigorta, muhasebe, izin ve maaş ile ilgilenmezsiniz. Mobil kapıcının bütün masrafları şirketler tarafından karşılanmaktadır. Bir çok temizlik şirketi mobil kapıcı hizmetini sunmaktadır.

Konya Mobil Kapıcı
Konya Mobil Kapıcı

Mobil kapıcı’nın kullandığı bütün malzemeler farklı olup apartmanınızın ihtiyacına göre şekillenmektedir. Bütün malzemeler steril şekilde kullanıma hazır edilir. Mobil kapıcı sistemi ile tek bir kişiye bağlı kalmadan kapıcılık hizmetini sizlere sunmaktayız. Konya mobil kapıcı sistemi konusunda yükseliş gösteren şehirlerden biridir. .hedefimiz ise Konya’da bir numara hale gelmektir. Verdiğimiz hizmet ile bir çok insan hem sabit kapıcılık hizmeti almış olacak hemde binalarının tertemiz olması konusunda kademe atlayacak. Dilediğiniz zaman dilimlerinde dilediğiniz personel sayısı ile sizlere hizmet veren bu sistem ile sabit kapıcılara ödediğiniz maaş, sigorta, tazminat gibi ödemelerden kurtulmuş olacaksınız. Apartmanlar ortak kullanım alanları olduğu için sık sık kirlenmekte ve bu kirler evlerinizi de ziyaret etmektedir. Mobil kapıcılar apartmanınızı pırıl pırıl yaparken sizi toz ve kirin sebep olduğu hastalıklardan da koruyacaktır. Ayrıca çok uygun fiyatlarda olan mobil kapıcı sistemi için daire başına fiyat ödemelisiniz. Konya’da mobil kapıcı sistemi ile sizde apartmanlarınızı uygun fiyatlara tertemiz yaptırın.