Konya Mobil Kapıcılık

Konya mobil kapıcılık barışhan Günümüzde kapıcılığa özellikle apartman ve sitede oturuyorsak çok ihtiyaç vardır. Kapıcılık sektörünün yerini alan mobil kapıcılık, apartmanlar ve siteler tarafından çok tercih edilmeye başlandı. Bu mobil kapıcılar haftanın belli günlerinde apartman ve site temizliğini yaparlar. Apartman ve site sakinlerinin memnuniyetini ön planda tutarak en iyisini yaparlar.

Konya Temizlik Şirketi olarak konya mobil kapıcılık barışhan sistemini hizmetinize sunmaktayız. Bunun yanında diğer alanlarda da temizlik hizmeti sunmaktayız. Mobil kapıcılarımızı apartman ve sitenize yönlendirerek ihtiyaçlarınıza göre temizlik hizmetini verip, her apartmana yönelik ayrı ayrı temizlik elemanı sağlayarak işimizi en güzel şekilde yapıyoruz. Sağlıklı bir temizlik yapabilmek için temizlenen her alanın ayrı ayrı temizlik malzemesinin olması gerekir. Bizde en kaliteli temizlik ürünleri ile temizlikte en iyisini en sağlıklı şekilde yapmaktayız.

Her ay kapıcılara aidat ödemenize gerek yok. Mobil kapıcı ile her türlü hizmeti ve temizliği en kaliteli şekilde yapıyoruz. Sizi daha mutlu edebilmek için firma olarak isteklerinize yönelik mobil kapıcı hizmetinizi vermekten gurur duyarız. Personelimizden memnun kalmadığınız zaman yerine başka bir personel gönderip ve gönderdiğimiz başka personel için ayriyeten ek ücret almıyoruz.

Denetim ekibimiz firmalara gönderdiğimizmkonya mobil kapıcıları sürekli denetlemektedirler. Hizmetimizi en iyi şekilde sunmak firma olarak görevimizdir. Bizim asıl reklamımız yaptığımız temizlikten ve mobil kapıcılık hizmetimizden müşterilerimizin memnun olmasıdır. En iyi personellerimiz ile firma olarak kendi alanımızda en iyi olmaya çalışıyoruz.

Mobil Kapıcılık Hizmeti Nedir?

 

Ülkemiz içinde yaşanan personel iş güvenlik ve sorumluluk yasası ile beraber işverenin, işçisinin güvenliği konusunda yaşanan sorumluluk artışı bu konuda apartman kapıcılarının iş alımlarını etkilemiş vaziyettedir. Bu konuda yaşanan bu gelişmeler ile apartman yöneticileri üzerinde kapıcı almaları halinde artan sorumluluktan kurtulmanın en kolay yolu, belli zamanlarda; bina, apartman, site vb. mekânların temizlikleri, çöp toplama işlemleri gibi birçok işlemini yerine getiren mobil kapıcılık hizmetinden yaralanmak olacaktır. Bu özelliği ile mobil kapıcılık sizlere sunduğu bu avantajları ile günden güne yayılarak hizmet alanını genişletmektedir.

 

Konya Mobil Kapıcılık Hizmetinin Sunacağı Avantajlar Nelerdir?

 

Mobil kapıcılık hizmetlerinin yukarıda bahsedildiği gibi apartman yöneticilerine sağlayacağı en büyük faydalardan bir tanesi, ekstra ücret, sigorta ve ekstra sorumluluk isteyen kapıcı almak yerine, bu konuda hizmet veren bir firmadan, fatura karşılığı hizmet almanın kolaylığını yaşamak olacaktır. Böylece iş güvenliği yasasının getirdiği ekstra sorumluluk ve yükümlülüklerde de kurtulmuş olacaksınız.

 

Bu özelliği ile Konya mobil kapıcılık hizmetleri, kapıcıların yokluğunda kalan işlerinizi halletmek için bu konuda hizmet vermeye taliptir. Özellikle yeni gelişen bu hizmet sayesinde, binanızda yapılması gereken birçok işlemi profesyonel ve alanında uzman personellere yaptırma olanağı bularak bu konuda en iyi sonucu elde etme şansını yakalayabilirsiniz. Sizler de Konya mobil kapıcılık hizmetinin sunduğu bu avantajlardan faydalanmak için vakit kaybetmeden, firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

 

Konya Mobil Kapıcılık Hizmetleri İle Alınabilecek Hizmetler Nelerdir?

 

Konya mobil kapıcılık hizmetleri ile sizlerde, apartmanlarınızın koridor ve diğer bölümlerinin temizliğini yaptıracaksınız. Bunun yanında ayrıca, apartman ve ya binanızın sahip olduğu bahçenin bakım işlemlerini yaptırabilecek, aynı zamanda bu bahçenin temizliğini de yerine getirtmiş olacaksınız. Bunun yanında apartmanınız da çöp toplama ve diğer farklı işlemlerin hepsini yerine getirebilme olanağına sahip olarak, sunulacak olan bu profesyonel niteliğe sahip, Konya mobil kapıcılık hizmetine vereceğiniz ücrete değecektir.

 

Konya mobil kapıcılık hizmetini sunan firmamız ile sizlerde bir an önce iletişime geçerek, bu konuda hizmet alma süreçleri ile ilgili gerekli bilgileri alabilir ve bu hizmetten yararlanabilme şansını kullanabilirsiniz.