Konya Mobil Kapıcılık Avantajları

Konya Mobil Kapıcılık

 

Günümüzde artık kapsamlı bir şekilde hizmet verilen ve birçok avantajı sayesinde daha fazla kolaylık getiren Konya mobil kapıcılık avantajları sayesinde, bulunduğunuz tüm farklı adreslerdeki binalarda, bu alanda büyük bir tecrübe sahip olmuş çalışanlar eşliğinde firmamız bünyesinde hizmet alabilir ve özellikle çok uygun fiyatlar kapsamında bunu gerçekleştirebilirsiniz. Özellikle günümüz yöntemi sayesinde düzenli bir şekilde sigorta ödeyerek aylık maaş ile çalışacak bir kapıcı tutmak yerine, arzu ettiğiniz için farklı günler içerisinde hizmet alabileceğiniz çalışanlar sayesinde kapıcılık hizmetini mobil olarak alabilir ve bu sayede hem bütçe olarak apartman açısından kar sağlayabilir hem de daha profesyonel bir hizmet alma şansını elde edebilirsiniz.

 

 Profesyonel Anlamda Gerçekleştirilen Mobil Kapıcılık Hizmeti

 

Konya Mobil kapıcılık avantajları hizmetinin en önemli özelliklerinden biri de adresinize gelen çalışanlarımızdan alacağınız hizmetten eğer memnun olmazsanız size bir başka çalışanımızı atamaktayız. Bu sayede aldığınız hizmetleri detaylı bir şekilde aktarabileceğiniz bir yer olmakta ve bu da daha rahat bir şekilde daha üst seviyede profesyonel bir hizmet almanıza fırsat vermektedir. Gün içerisinde merdiven temizliği ile birlikte pano veya asansör temizliğinin yanı sıra kapıcılık hizmetleri kapsamında gerçekleştirilen tüm farklı çalışmalar yine firmamız bünyesinde bulunan çalışanlarımız eşliğinde gerçekleştirilmektedir. Haftanın bir günü veya haftanın her günü alabileceğiz hizmet sayesinde gün içerisinde en iyi performansı alabilir ve aylık olarak maaşlı bir kapıcı tutmak zorunda kalmayabilirsiniz.

 

 Güven İçerisinde Alabileceğiniz Konya Mobil Kapıcılık Hizmeti

 

Çalışma saatleri içerisinde tamamen profesyonel olarak elde edebileceğiniz mobil kapıcılık hizmeti sayesinde hem bütçe olarak daha uygun fiyatlar altında bu desteği alabilir hem de sigortalı ve maaşlı kapıcılık durumundan kurtulma şansını yakalayabilirsiniz. Bugüne kadar gerçekleştirdiğimiz çalışmalar eşliğinde sağlam referanslar elde etmiş durumdayız ve sizlere bu konuda ayrı bir güven sağlıyoruz. Müşteri memnuniyetini her daim üst seviyede tuttuğumuz mobil kapıcılık hizmeti altında bu çalışmalar adına gerekli olan tüm detayları apartmanın için sağlamaktayız. Dilediğiniz zaman gerekli dönemlerde alabileceğiz mobil kapıcılık hizmetini dilerseniz ayın her gününde yine elde edebilirsiniz. Daha detaylı bilgi için hemen bizimle iletişim kurabilir ve profesyonel anlamda gerçekleştirilen mobil kapıcılık hizmeti alabilirsiniz.Konya Mobil kapıcılık avantajları Kapıcı istihdam etmekte zorlanan, kapıcılık işini daha tasarruflu hale getirmek isteyen apartmanların imdadına mobil kapıcılık sistemi yetişti. Özellikle son yıllarda duyulmaya başlanan mobil kapıcılık sistemine yoğun bir talep var. Peki mobil kapıcılık sistemi nedir ? Mobil kapıcılık sisteminde binada sabit bir kapıcı bulunmuyor. Görevlendirilen firma günün belirli saatlerinde çöpleri alıyor, apartmanın asansör, giriş camı, kapı önü gibi genel temizliklerini yapıyor ve gidiyor. Ekonomik olarak bakıldığında mobil kapıcılık sistemi sabit kapıcılık sistemine göre daha karlı görünüyor.  Örneğin 30 dairelik bir sitenin temizliğinin normal şartlar altında 900 lirayı bulması gerekiyor. Fakat sabit bir kapıcının apartmana aylık 2000-2500 maliyeti oluyor. Bu maliyetten kurtulmak isteyen siteler, apartmanlar mobil kapıcılık sistemine yöneliyor. Aynı zaman da temizlik malzemelerinin mobil kapıcılıkta firma tarafından karşılanması mobil kapıcılığı daha cazip hale getiriyor. Konya’da faaliyet gösteren Barışhan Temizlik Şirketiyle mobil kapıcılık hizmetinden faydalanabilirsiniz.