Konya mobil kapıcılık barışhan Günümüzde kapıcılığa özellikle apartman ve sitede oturuyorsak çok ihtiyaç vardır. Kapıcılık sektörünün yerini alan mobil kapıcılık, apartmanlar ve siteler tarafından çok tercih edilmeye başlandı. Bu mobil kapıcılar haftanın belli günlerinde apartman ve site temizliğini yaparlar. Apartman ve site sakinlerinin memnuniyetini ön planda tutarak en iyisini yaparlar.

Konya Temizlik Şirketi olarak konya mobil kapıcılık barışhan sistemini hizmetinize sunmaktayız. Bunun yanında diğer alanlarda da temizlik hizmeti sunmaktayız. Mobil kapıcılarımızı apartman ve sitenize yönlendirerek ihtiyaçlarınıza göre temizlik hizmetini verip, her apartmana yönelik ayrı ayrı temizlik elemanı sağlayarak işimizi en güzel şekilde yapıyoruz. Sağlıklı bir temizlik yapabilmek için temizlenen her alanın ayrı ayrı temizlik malzemesinin olması gerekir. Bizde en kaliteli temizlik ürünleri ile temizlikte en iyisini en sağlıklı şekilde yapmaktayız.

Her ay kapıcılara aidat ödemenize gerek yok. Mobil kapıcımız ile her türlü hizmeti ve temizliği en kaliteli şekilde yapıyoruz. Sizi daha mutlu edebilmek için firma olarak isteklerinize yönelik mobil kapıcı hizmetinizi vermekten gurur duyarız. Personelimizden memnun kalmadığınız zaman yerine başka bir personel gönderip ve gönderdiğimiz başka personel için ayriyeten ek ücret almıyoruz.

Denetim ekibimiz firmalara gönderdiğimizmkonya mobil kapıcıları sürekli denetlemektedirler. Hizmetimizi en iyi şekilde sunmak firma olarak görevimizdir. Bizim asıl reklamımız yaptığımız temizlikten ve mobil kapıcılık hizmetimizden müşterilerimizin memnun olmasıdır. En iyi personellerimiz ile firma olarak kendi alanımızda en iyi olmaya çalışıyoruz.

3 Responses to Konya Mobil Kapıcılık Barışhan | konya mobil kapıcı | mobil kapıcılık
  1. Bizi tercih ettiginiz için teşekkür ederiz fatih bey

  2. Barışhan temizlikten mobil kapıcılık hizmeti alıyoruz çok memnunuz herkese tavsiye ederim


[top]

Leave a Reply

HEMEN ARA