Mobil Kapıcılık Hizmeti

 

konya mobil kapıcılık Zaman içerisinde değişen yeniliklerle artık binalar için sürekli bir kapıcı tutma gibi bir mecburiyet ortadan kalkıyor. Özellikle İstanbul ya da Ankara ve İzmir gibi büyük şehirlerin büyük bir ihtiyaç duyduğu bu hizmet adına konya mobil kapıcılık hizmeti de günümüzde büyük bir önem taşımaktadır. bu hizmet kapsamında temizlik firmalarının bünyesinde çalışan görevliler haftalık ya da istenene belirli günler çerçevesinde gelerek bina adına tüm temizliği sağlamaktadır. Farklı periyotlar apartman sakinlerinin seçimine bırakılmakta ve şirket bünyesinde çalışanlar apartmanın tüm temizliğini profesyonel bir şekilde yapıp çıkmaktadır. firmamız kapsamından bu kaliteli ve büyük bir avantaj sağlayan hizmeti bizden alabilirsiniz. Şirketimizde bulunan bu alanda sürekli olarak farklı apartmanları temizleyen ve bu sayede önemli bir tecrübe kazanmış çalışanlarımız ile sizler için güvenilir temizlik hizmeti sağlamaktayız.

 

Mobil kapıcılığın avantajları

 

Bu temizlik hizmetinin avantajları saymakla bitmez. Bir kere sürekli olarak bir kapıcı tutmaya gerek olmadan sigorta yaptırma mecburiyeti ya da aylık bir maaş vermek zorunda kalınmamaktadır. Üstelik bu tür bir görevde olan bazı kapıcılar sürekli olarak bu işte olduğu için işi savsaklayabilirler. Mobil kapıcılık hizmetinde asla böyle bir şey olmaz. Periyodik olarak gelen görevli sadece işine odaklanır, kusursuz bir şekilde bitirir ve çıkar. Sizler adına bu hizmeti gururla ve büyük bir garanti altında sunmaktayız. bizden aldığınız mobil kapıcılıktan memnun kalacak ve bunun devamlı bir hale getireceksiniz.

 

Farklı apartmanlar adına mobil kapıcılık hizmeti

 

Bilindiği üzere normal ya da oldukça lüks apartmanlar ve rezidanslar bulunmaktadır. her birinin bina yapısı farklı olduğu için temizlikleri de farklı olabilmektedir. Tüm bu çeşitlilik konusunda uzun yıllar içerisinde tecrübe sahibi olmuş çalışanlarımız ile sizler için en iyi temizlik hizmetini sunuyor ve bunu en uygun fiyatlar içerisinde yaparak sizleri iş ortağımız yapıyoruz. Güvenilir bir şekilde bizimle mobil kapıcılık hizmetini alabilirsiniz. eğer gelen çalışanımızdan memnun kalmamış iseniz bize hemen iletebilirsiniz. Ücretsiz olarak sizlere derhal yeni bir çalışanımız göndeririz. Temizliği yapan çalışanlarımızı da sürekli olarak denetim geçirmekte ve gözlem yapmaktayız. Bu sayede en üst düzey hizmeti alabilirsiniz.

Leave a Reply

HEMEN ARA