Konya Mobil Kapıcılık Hizmeti İle Apartman Yöneticisi Olarak Ekstra Sorumluluktan Kaçınabilirsiniz

 

Mobil Kapıcılık Hizmeti Nedir?

 

Ülkemiz içinde yaşanan personel iş güvenlik ve sorumluluk yasası ile beraber işverenin, işçisinin güvenliği konusunda yaşanan sorumluluk artışı bu konuda apartman kapıcılarının iş alımlarını etkilemiş vaziyettedir. Bu konuda yaşanan bu gelişmeler ile apartman yöneticileri üzerinde kapıcı almaları halinde artan sorumluluktan kurtulmanın en kolay yolu, belli zamanlarda; bina, apartman, site vb. mekânların temizlikleri, çöp toplama işlemleri gibi birçok işlemini yerine getiren mobil kapıcılık hizmetinden yaralanmak olacaktır. Bu özelliği ile mobil kapıcılık sizlere sunduğu bu avantajları ile günden güne yayılarak hizmet alanını genişletmektedir.

 

Konya Mobil Kapıcılık Hizmetinin Sunacağı Avantajlar Nelerdir?

 

Mobil kapıcılık hizmetlerinin yukarıda bahsedildiği gibi apartman yöneticilerine sağlayacağı en büyük faydalardan bir tanesi, ekstra ücret, sigorta ve ekstra sorumluluk isteyen kapıcı almak yerine, bu konuda hizmet veren bir firmadan, fatura karşılığı hizmet almanın kolaylığını yaşamak olacaktır. Böylece iş güvenliği yasasının getirdiği ekstra sorumluluk ve yükümlülüklerde de kurtulmuş olacaksınız.

 

Bu özelliği ile Konya mobil kapıcılık hizmetleri, kapıcıların yokluğunda kalan işlerinizi halletmek için bu konuda hizmet vermeye taliptir. Özellikle yeni gelişen bu hizmet sayesinde, binanızda yapılması gereken birçok işlemi profesyonel ve alanında uzman personellere yaptırma olanağı bularak bu konuda en iyi sonucu elde etme şansını yakalayabilirsiniz. Sizler de Konya mobil kapıcılık hizmetinin sunduğu bu avantajlardan faydalanmak için vakit kaybetmeden, firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

 

Konya Mobil Kapıcılık Hizmetleri İle Alınabilecek Hizmetler Nelerdir?

 

Konya mobil kapıcılık hizmetleri ile sizlerde, apartmanlarınızın koridor ve diğer bölümlerinin temizliğini yaptıracaksınız. Bunun yanında ayrıca, apartman ve ya binanızın sahip olduğu bahçenin bakım işlemlerini yaptırabilecek, aynı zamanda bu bahçenin temizliğini de yerine getirtmiş olacaksınız. Bunun yanında apartmanınız da çöp toplama ve diğer farklı işlemlerin hepsini yerine getirebilme olanağına sahip olarak, sunulacak olan bu profesyonel niteliğe sahip, Konya mobil kapıcılık hizmetine vereceğiniz ücrete değecektir.

 

Konya mobil kapıcılık hizmetini sunan firmamız ile sizlerde bir an önce iletişime geçerek, bu konuda hizmet alma süreçleri ile ilgili gerekli bilgileri alabilir ve bu hizmetten yararlanabilme şansını kullanabilirsiniz.

 

Leave a Reply

HEMEN ARA