Skip to content

 

Konya Mobil Kapıcılık 

Apartman Bakımı

Düzenli olarak genel ve günlük temizlik hizmetini sunmaktayız

Genel Servis/Sipariş

Bina sakinlerinin istek ve ihtiyaçlarını hızlı şekilde karşılarız.

Asansör

Asansörlerin temizliği ve bakım işlemlerini takip ederiz

Bahçe Bakımı

Çim biçme, sulama, budama, temizlik işleri uzman ekiplerle yapılır.

Jeneratör

Bakımların takibi, yakıt takviyesi işlemlerini yaparız.

Hidrafor

Bakım takipleri yetki çerçevisinde uzmanlarca yapılmaktadır.

Konya Mobil Kapıcılık 

Konya Mobil Kapıcılık

 

Konya mobil kapıcılık günümüzde büyük şehirlerde olduğu gibi Konya’da da mobil kapıcılık konusunda büyük bir ihtiyaç vardır. Hizmet sektörüne yeni giren bu kavramla birlikte apartmanlar veya siteler artık sabit bir kapıcıdan ziyade mobil kapıcıları tercih etmektedir. Mobil kapıcılar haftanın belli periyotlarında gelerek genel temizliği yaparak apartmanları temizlemektedirler. Bu durum apartmanlar için ayrıca avantajlı bir durumdur.

Öyle ki bir çok apartman tazminat ödememek için hiçbir işe yaramayan kapıcılara boş boşuna aidat vermek zorunda kalmaktadır. Bu durum bazen yıllarca sürebilmektedir. Mobil kapıcı ile artık apartmanlar kimseye bağlı kalmadan en iyi kalitede hizmet alabilmektedir. Biz firma olarak sizlere istekleriniz doğrultusunda mobil kapıcı hizmeti vermekten mutluluk duyarız. Eğer göndermiş olduğumuz mobil kapıcıdan memnun kalmazsanız şayet hiç vakit kaybetmeden yerine yeni bir personel gönderebiliriz ayrıca bu kapıcılar için herhangi bir ek masraf ödememiş olursunuz.

Mobil kapıcılık hizmeti verdiğimiz

 

Mobil Kapıcılık hizmeti firmalarda aynı zamanda denetim ekibimiz düzenli olarak kontrol sağlamaktadır. Bu sayede size verilen hizmetin en üst kalitede olmasını sağlıyoruz. Biz firma olarak en etkin ve sürekli olan reklam pazarlama çalışmasının iyi sonuçlanmış bir temizlik olduğunu biliyoruz. Bu sebeple yatırımımızı personelimize ve ekipmanlarımıza yaparak alanımızda Konya’da lider firma olma olma yolunda sağlam adımlarla ilerlemekteyiz.

Konya mobil kapıcılık ile ilk tanıştıran temizlik şirketlerinden biri olarak aynı zamanda temizlik konusunda bir çok alanda hizmet vermekteyiz. Mobil kapıcılarımız apartmanın veya sitenin ihtiyaçlarına göre hareket etmekte ayrıca her binaya özel ekipmanlar sağlanarak temizlik işimizi güçlendirmekteyiz. Temizlikte her alanda kullanılan malzeme ve ekipman ayrı olması gerekmektedir. Ancak bu şekilde sağlıklı bir temizlik işlemi yapılabilmektedir. Ayrıca Konya temizlik şirketleri içerisinde denetime en çok önem veren şirket olmaktan gurur duyuyoruz.

İş yerleriniz ya da yaşam alanlarınız için kulaktan duyma bilgilerle temizlik elemanı aramanıza, elemanın uygun olduğu boş günlere göre hareket etmenize gerek yok. Biz sizin için profesyonel eleman yetiştiriyoruz, size ister sözleşmeli personel istihdam ediyoruz, ister günlük personel yönlendiriyoruz. Dilediğiniz an yeterli sayıda personelle size hizmet verebiliyoruz. Sigorta yaptırmak, maaş ödemek, işe giriş çıkış evraklarıyla ilgilenmek, tazminat gibi durumlarla uğraşmak zorunda değilsiniz.

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

Gsm:

(0554) 372 59 69
E-posta:

hsatici76@hotmail.com
Adres:

Akıncılar Mh. Ilgın Sokak, No: 51 SELÇUKLU/KONYA

İLETİŞİM FORMU

HARİTA KONUMU