Konya Temizlik Hizmeti

Konya Temizlik Hizmeti

 

Konya temizlik hizmetinde profesyonel hizmet

 

Temizlik hizmeti üzerine faaliyet gösteren firmalar, günümüzde çeşitli teknik ekipmanlar ve deneyimli elamanlar ile hizmet vermektedir. Başta ev temizliği olmak üzere, iş yeri ve farklı işletmelerin temizliğinde, profesyonel hizmet veren firmalardan destek almak hem hijyen açısından hem de ekonomik açıdan avantajlıdır.

           Konya temizlik firması, her türlü temizlik hizmeti için gerekli ekipmanlara ve iş bilgisine sahip deneyimli elemanlara sahiptir. Ev temizliği, iş yeri temizliği, halı yıkama ve cam silme gibi hizmetler, firmanın faaliyet kapsamındaki hizmetlerdir. Firma, temizlik hizmetini vermeden önce, ekibini, gerekli keşifleri yapmak için adrese göndermektedir. Evin büyüklüğü, eşyaların yapısı ve kalitesi gibi durumlara bağlı olarak hangi teknik ekipman ve temizlik malzemeleri kullanılacağı belirlendikten sonra, gereken ekipmanlarla temizlik için tekrar gelinmektedir. Temizlik hizmetini veren elemanların hepsi, deneyimli olduğu işi yapmaktadır. Örneğin cam silme, koltuk silme, halı yıkama, toz alma, mutfak ve banyo temizliği, ayrı ayrı uzmanlık gerektiren işlerdir. Firma, temizlik hizmeti için, alanında uzman ve sertifikalı elemanlarını göndererek kaliteli hizmet sağlamaktadır. Ev ve işyerlerinde hijyenik ve konforlu bir yaşam için ihtiyaç duyulan temizlik hizmeti, teknolojik gelişmeleri en iyi şekilde kullanarak kendini sürekli yenileyen firma tarafından profesyonel bir şekilde yerine getirilmektedir.

 Mobil kapıcılıkla kaliteli temizlik hizmeti

 

Son zamanlarda, temizlik sektöründe önem kazanmaya başlayan mobil kapıcılık da, firmanın faaliyetleri arasındadır. Sürekli gelişen teknolojiye bağlı olarak, sabit kapıcı yerine mobil kapıcı hizmeti, hem apartman sakinleri hem de firmalar açısından avantajlı bir hizmettir. Haftanın belirli günlerinde, verilen adrese gelerek, apartmanın genel temizliğini yapan görevlinin sağladığı hizmete mobil kapıcılık denmektedir. Firma, işinde deneyimli ve sorumluluk bilincine sahip bir çalışanını, istenilen adrese göndermektedir. Mobil kapıcılık hizmeti veren bu çalışan, apartmanın genel temizliğini en ince detayına kadar yapmaktadır. Hatta sektöründe profesyonel olan firma, bir denetim ekibini, belirli periyodlarla, mobil kapıcılık hizmeti verilen apartmana göndererek denetim yapmasını sağlamaktadır. Kaliteli çalışma politikasına yönelik bu hizmetle, müşteri memnuniyeti, firma tarafından en üst düzeylerde tutulmaktadır. Temizlik hizmeti için, tüm ekipmanları kendisi tedarik eden firmanın uyguladığı fiyat politikası da oldukça ekonomiktir.