Konya temizlik hizmeti Fiyatları

Konya’da Temizlik Hizmetlerinde Kusursuz Sonuçlar İçin Bizi Tercih Edin. Konya temizlik hizmeti şirketleri arasında en iyi hizmet ve donanıma sahibiz.Alanında tecrübeli ekibimiz ile profesyonel malzeme donanımımız birleşerek almış olduğu güç ile kusursuz hizmet sergilemekteyiz. Tüm Konya bölgesinde yapmış olduğunuz temizlik taleplerine en hızlı dönüşü gerçekleştirmekteyiz. Müşterilerimizin ihtiyaçları ve talepleri doğrultusunda düzenlediğimiz temizlik planları ile hizmet sağlamaktayız. Müşterilerimize derin ve detaylı temizlik kalitesini sunduğumuz alanlar genel olarak;

– Ev ve bina temizliği,

– Apartmanların komple temizliği,

– İş yeri ve Ofis temizliği,

– İnşaat alanlarının temizliği,

– Okul hastane ve diğer tüm kamu alanlarının temizliği,

Diğer tüm yaşam alanlarının genel ve ince detaylı temizlik hizmetlerini en iyi şekilde üstlenmekteyiz.

Tecrübeli ekibimiz bizim temelimizdir.

Alanında deneyimli ve tecrübeli ekibimiz ile tüm derin ve detaylı temizlik işlemleri son derece güvenli olarak gerçekleştirilmektedir. İstekler doğrultusunda, bayan ve erkek olarak temizlik personelleri temin etmekteyiz. Çalışan personellerimizin tamamı sigortalı ve maaşlı olarak firmamız güvencesi altında olarak güvenilir kimlikleri ile hizmet vermektedirler. Temizlik esnasında kullanılan malzemelerin uygulama tekniklerini ve uygulama sıralarını en iyi şekilde bilen çalışanlarımızla yaşam alanlarınızda hijyen sağlamaktayız. Konya’nın tüm bölgelerine ve semtlerine en iyi şekilde hızlı ve aktif dönüş yaparak temizlik işlemi sağlamaktayız. Yeni teknoloji temizlik ürünlerimiz ile en iyi şekilde derinlemesine temizlik sağlamaktayız.

Donanım açısından eksiksiz ve temizlik gününde tam kadro ile hizmetinizde hazır olmaktayız. Tüm istek ve talepleriniz doğrultusunda uygulanarak, siz sadece izleyici olarak ortamda bulunabilirsiniz. Çok uygun fiyatlarda çalışıyor olmamız temizlik işlemlerimizin en iyi şekilde gerçekleşerek tamamlanıyor olması, tercih edilebilir duruşumuzu en yüksek seviyelere taşımaktadır. Her bütçeye uygun olarak hizmet veren yapımız ile bir telefon kadar uzağınızda olmaktayız. Temizlik işlemleri sonrasında tamamen tertemiz ışıl ışıl alanlar ve yüksek hijyenin vermiş olduğu ferah kokular ile sizleri baş başa bırakmaktayız. Temizlik işlemlerimizde talep ettiğiniz halı ve koltuk yıkama işlemleri, tarafımızca ürünlerinize hiç bir şekilde zarar gelmemesi için özel olarak seçilmiş hijyenik malzemeler ile dezenfekte edilmektedir. Mutfak, banyo ve tuvaletlerinizde en iyi hijyeni sağlayarak, özel olarak tecrübe gerektiren kullanımlarla gerçekleşecek malzemeler ile temizlenmektedir.