Konya Temizlik Hizmeti

İnşaat Sonra Kaliteli Temizlik Hizmeti

 

Bir yıl içerisinde oldukça fazla sayıda inşaat tamamlanmakta ve daireler sahiplerine teslim edilmektedir. İnşaat aşamasında ise yapılan her kısım adına binanın içinde ya da dairelerin içinde büyük bir kir ve tor ile birlikte üstelik moloz yığınları da kalmaktadır. Ve binalar büyük oldukları için de ortalama en az 6 ya da 7 kadar bina olabiliyor. Tüm bunların temizlik hizmetlerini profesyonel bir hizmet altında sizler için yapıyor ve tüm binayı tertemiz bir şekilde teslim ediyoruz. Binaların koridor kısımları, camları ya da merdivenleri le bodrum bölümleri tamamen temizlenmektedir. Aynı zamanda tüm dairelerin iç kısımlarındaki bütün odalar ya da koridoru ve camları firmamız Konya temizlik hizmeti bünyesinde bütün binalar adına güvenilir bir hizmet ile sizlere kısa süre içerisinde teslim ediyoruz.

 

Tertemiz daireler

 

Birbirinden farklı ve boyutları ya da daire sayıları değişik binalar için sizler profesyonel bir hizmet sağlıyor ve ayrıca çok uygun fiyatlar ile sizleri de aramıza katarak iş ortaklarımız yapıyoruz. Tüm temizlik hizmetleri için titiz ve planlı bir çalışma gereklidir. Fakat bitmiş olan bir bina adına ise temizlik çok daha ciddiye alınması ver uğraşılması gereken bir hizmettir. Bu yüzden sizlere garanti kapsamında güvenilir bir çalışma sunuyor ve bu alanda uzmanlaşmış çalışanlarımız ile adresinize tüm teçhizatlarıyız ile gelerek bina ve daireler için en iyi temizlik sağlıyoruz. Bütün daire sahipleri bu şekilde yeni evlerini gezmeye geldikleri zaman pırıl pırıl olarak evlerini rahatça gezebilir ve son halini keyifli bir şekilde görebilir.

 

Profesyonel bir çalışma

 

Aldığımız tüm temizlik işleri için sizlere en iyisini sunmak adına kendimizi durmadan yenilemeye geliştirmeye devam ediyoruz. En kaliteli temizlik malzemeleri ve son teknoloji cihazlarımız ile sizlere kusursuz bir hizmet en uygun fiyatlar çerçevesinde sunarak müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutuyoruz. Bizler için öncelikler sizlerin memnun kalmasıdır. Bu yüzden tüm değişik temizlik hizmetleri adına sizlere daha iyi nasıl hizmet verebiliriz sürekli olarak bunun çalışmasını yapmaktayız. Özellikle bu bina ve daire bitimi sonrası temizlik adına sizlere en kaliteli hizmeti sunuyoruz.