Konya Temizlik Hizmetleri

Konya temizlik hizmetileri

 

Konya Temizlik hizmetleri, standart bir temizleme işleminden daha fazlasını sunmalıdır. Belirlenen bir alan ya da donatının temizlenmesi ile birlikte aynı zamanda sterilizasyonu da sağlanmalıdır. İşte bu anlamda Konya temizlik hizmetleri adına başarılı bir firma çalışması sağlıyoruz. Temizlik talebi gören her mekan için oldukça kaliteli, kalıcı ve hijyenik bir temizleme hizmeti göstermekteyiz. Mekanların nasıl temizleneceği ve temizleme sürecinde hangi aşamalardan geçeceği de firmamızdan bilgi alarak öğrenilebilmektedir

 

Firmanın gerçekleştirmekte olduğu uzman temizlik çalışmaları için her zaman en iyi temizlik malzemeleri ve temizleme teknikleri tercih edilir. Klasik temizleme ürünlerinden ziyade çok daha güçlü etkileri olan ürünler kullanıyoruz. Böylelikle farklı tüm kir ve pas lekeleri çıkarabiliyoruz. Alanda yer alan her yüzey, malzeme, donatı ve ürün kirlerden arındırılır. Bu işlemler için gelişmiş temizleme teknikleri kullanılırken, hiçbir zarar oluşumuna da izin verilmez. Belirlenen süre içerisinde temizleme hizmetimiz tamamlanır ve mekanlar en temiz ve kullanılabilir hali ile sahiplerine teslim edilir. Hiçbir detay ya da alan atlanmadan çalışmalarımız devam eder. Temizleme öncesinde analizler gerçekleştirilerek nasıl bir çalışma gerekeceği de firmamız tarafından tespit edilir. Böylelikle belirlenen sürede bitirilmesi sağlanır. Tüm şahıs ve firmaların rahatlıkla bu hizmetlerimizden faydalanabilmesi adına, en uygun fiyat seçenekleri ile yardımcı olunmaktadır. Belirlenen her mekanın çok daha kullanışlı bir hal kazanması için son derece titiz bir hizmet uygulamaktayız. Tüm hijyen koşulları bu hizmet bünyesinde yerine getirilir. Ayrıcalıklı bir temizlik hizmetini tercih edebilmek için ise, firmamız ile iletişime geçmek yeterlidir.

 

Alanında Uzman Bir Ekip ve Deneyimleri

 

Firmamız bünyesinde yer alan tüm çalışanlar, alanında uzman ve son derece deneyimli kişilerden oluşmaktadır. Tüm ekip iyi bir eğitim sonucunda işinin başına gelir. Temizleme konusunda her zaman her mekan için eşit bir hizmet çalışması sunmaktayız. Böylelikle alınan sonuçlardan müşterilerimiz her zaman memnun kalmaktadır. Mekanların daha uzun süre ve sağlıklı bir şekilde kullanılabilmesi sağlanır. Tüm farklı niteliklerdeki mekanlar için bu hizmetlerimizden faydalanmak mümkündür. Temizlikten daha fazlasını isteyenler, mekan ve donatılarını üstün hizmetimiz ile güvenle kullanabilirler.

İnsanoğlunun yaşamındaki temel ihtiyaçlarından olan bireysel ve çevresel temizlik önemlidir. Bu amaçla yapılan kişisel bakım faaliyetleri çok fazla enerji gerektirmese de, esas çevremizi oluşturan ev, iş yeri ve okul gibi alanların temizliği hem fazla zaman almaktadır, hem de çok fazla iş gücü gerektirmektedir. Bu nedenle zamanın hızla aktığı ve şekillendiği günümüz şartlarında kendinizi ev ve iş yeri temizliği için yormanıza gerek yok. Çünkü bu işleri sizler için profesyonel anlamda yapan firmalardan hizmet alabilirsiniz.

 

İç Anadolu’ya Temizlik Hizmetleri

 

Üstte belirtilen ihtiyaçlardan yola çıkarak Konya halkına bu anlamda temizlik hizmeti vermeyi şiar edinen Konya temizlik hizmetleri etkili, kısa sürede ve en hijyenik şartlarda temizlik hizmetlerini yerine getirirken zaman, emek ve doğal yaşam kaynağımız sudan belirgin bir şekilde tasarruf etmenizi sağlarken doğaya zarar vermemeyi ilke edinmektedir. Bu amaçla Konya’nın neresinde olursanız olun, belirttiğiniz adrese hem erkek, hem bayan elemanlar gönderilmekte, temizliğin süresi ve tarihi yine sizler tarafından belirlenmektedir. Ayrıca uzun dönemli olarak, düzenli zaman aralıklarında temizlik anlaşmaları yapılmakta olup; bina, ofis ve kurumsal alanlarda günlük, haftalık ve aylık periyotlarda temizlik hizmetleri alınmaktadır. Temizlik hizmetleri sadece personel ile ilgili değildir. Aynı zamanda zor lekelerin çıkartılması, hassas ortamlar için etkili hijyenin sağlanması, son teknoloji ürünü temizleme cihazları ve temizlik mamulleri kullanılarak hayatınızın kolaylaştırılması ile ilgili tüm ayrıntılar hesaba katılarak sizlerin hizmetine sunulmaktadır.

 

Online Temizlik Hizmetleri

 

Temizlik hizmetlerine ulaşmak için firmayla birebir görüşebilir, telefonla arayabilir ve ya online temizlik hizmeti veren siteleri kullanarak rezervasyon oluşturabilirsiniz. Sitenizden hizmet alıcıların yorumlarını görebilir, müşteri hizmetleri hattını kullanarak merak ettiğiniz hemen her konuda temsilcimizden yardım alabilirsiniz. Mekanlarınızı güvenle emanet edebileceğiniz sorumluluk sahibi personellerimiz güler yüzlü hizmet anlayışı ile görevini yerine getirmektedir. Öte yandan bina çevresi, inşaat faaliyeti sonrası temizlik, halı, koltuk, kanepe ve yorgan gibi taşınması ve kurutulması zor olan ev eşyalarının yıkanması ve kurutulması ile alakalı hizmetler, temizlik hizmeti alımında personelli ve ya malzemeli temizlik hizmeti alımı fiyat tarifeleri, devamlı müşterilere indirimli fiyatlar ve daha pekçok hizmetten faydalanabilirsiniz.

 

 

Profesyonel hizmet anlayışımız Konya bölgesinde en iyi hizmeti sizlere sunabilmek için var olmaktadır:

 

Üstün kalite ve hizmet donanımı ile müşterilerimize en iyi şekilde hitap etmekteyiz. Temizlik ve hijyene ihtiyacı olan yaşam alanlarınıza sizlerin talepleri doğrultusunda keşif için gelerek en uygun fiyat garantisi ile gerekli donanımların tespitini gerçekleştirmekteyiz. Hizmetin belirlendiği gün sizlerin belirlediği saatler doğrultusunda gerekli, keşif esnasında tespit edilen personel sayısı ve malzeme donanımları ile hizmetinize hazır bir şekilde bulunmaktayız. Personellerimizin sağlık sigortası güvenceleri tam olarak görev almakta ve tecrübeli, deneyimli kişilerden oluşmaktadır.

 

 Konya temizlik hizmetleri veren şirketler arasında en iyi hizmeti müşterilerimize sağlamaktayız:

 

Tadilat sonrası temizlik ihtiyaçlarınızda, inşaat bitiminden sonraki kaba temizlik ve ince temizlik ihtiyaçları, genel ev temizlikler, yüksek cam binaların dış cephelerinin hijyeni en iyi şekilde sağlanmaktadır. Profesyonel ekipmanlarımız ile en iyi şartlarda hijyen sağlayarak tertemiz ortamların teslimatını gerçekleştirmekteyiz. Halı yıkama hizmetimizde de buharlı yıkama makineleri ile halılarınızda hijyen sağlamaktayız.

 

Gerekli tüm ekip donanımı ve malzemelerimiz ile aynı gün içerisinde sizin istekleriniz doğrultusunda temizlik işlemleri tamamlanmaktadır. Özenle, evlerinizde ve yaşam alanlarınızda bulunan eşyaların yapılarına zarar vermemek adına en iyi temizlik malzemelerini kullanmaktayız. Kimyasal içermeyen, malzemelere zarar vermeyen temizlik ürünleri tarafımızca özenle seçilmiş olup tamamen bitkisel içerikli ürünler kullanmaya özen göstermekteyiz.

 

Dış cephe ve genel bütün temizliklerde kusursuz hizmet sağlamaktayız:

 

Yerden yüksekliği fazla olan dış cephe temizlikleri özel olarak deneyimli ve yüksekte çalışma tecrübesi bulunan erkek personellerimiz tarafından gerçekleşmektedir. Özel Ekipmanlarımız ile üst düzey güvenlik önemleri sonrasında binanızın dış cephe ve camları temizlenmektedir. İç alanlardaki eşyalarınız temizlik esnasında özen ve büyük bir titizlik ile zarar görmeden aşınmadan temizlenmektedir. Tüm işlemlerimiz ve sağladığımız malzemelerimiz tarafımızca sağlanmaktadır.

 

En iyi şekilde hijyen sağlanarak çok uygun fiyatlar talep etmekteyiz. İşimizin amacı maddi boyuttan çok verdiğimiz hizmetten memnun bırakmak olmaktadır. Her türlü yaşam alanlarınızda, ayırt etmeksizin temizlik işlemleri gerçekleştirmekteyiz. Sizlerin belirlediği zaman aralığında mesai başlangıcı gerçekleştirerek talep ettiğiniz teslim süresinde yaşam alanlarınızı tertemiz ve ferah bir kokuya kavuşmuş olarak bulmanızı sağlamaktayız.