Konya’da En Kaliteli Temizlik Hizmeti Tercihiniz

 

Profesyonel hizmet anlayışımız Konya bölgesinde en iyi hizmeti sizlere sunabilmek için var olmaktadır:

 

Üstün kalite ve hizmet donanımı ile müşterilerimize en iyi şekilde hitap etmekteyiz. Temizlik ve hijyene ihtiyacı olan yaşam alanlarınıza sizlerin talepleri doğrultusunda keşif için gelerek en uygun fiyat garantisi ile gerekli donanımların tespitini gerçekleştirmekteyiz. Hizmetin belirlendiği gün sizlerin belirlediği saatler doğrultusunda gerekli, keşif esnasında tespit edilen personel sayısı ve malzeme donanımları ile hizmetinize hazır bir şekilde bulunmaktayız. Personellerimizin sağlık sigortası güvenceleri tam olarak görev almakta ve tecrübeli, deneyimli kişilerden oluşmaktadır.

Konya'da Mobil Kapıcı

 Konya temizlik hizmetleriveren şirketler arasında en iyi hizmeti müşterilerimize sağlamaktayız:

 

Tadilat sonrası temizlik ihtiyaçlarınızda, inşaat bitiminden sonraki kaba temizlik ve ince temizlik ihtiyaçları, genel ev temizlikler, yüksek cam binaların dış cephelerinin hijyeni en iyi şekilde sağlanmaktadır. Profesyonel ekipmanlarımız ile en iyi şartlarda hijyen sağlayarak tertemiz ortamların teslimatını gerçekleştirmekteyiz. Halı yıkama hizmetimizde de buharlı yıkama makineleri ile halılarınızda hijyen sağlamaktayız.

 

Gerekli tüm ekip donanımı ve malzemelerimiz ile aynı gün içerisinde sizin istekleriniz doğrultusunda temizlik işlemleri tamamlanmaktadır. Özenle, evlerinizde ve yaşam alanlarınızda bulunan eşyaların yapılarına zarar vermemek adına en iyi temizlik malzemelerini kullanmaktayız. Kimyasal içermeyen, malzemelere zarar vermeyen temizlik ürünleri tarafımızca özenle seçilmiş olup tamamen bitkisel içerikli ürünler kullanmaya özen göstermekteyiz.

 

Dış cephe ve genel bütün temizliklerde kusursuz hizmet sağlamaktayız:

 

Yerden yüksekliği fazla olan dış cephe temizlikleri özel olarak deneyimli ve yüksekte çalışma tecrübesi bulunan erkek personellerimiz tarafından gerçekleşmektedir. Özel Ekipmanlarımız ile üst düzey güvenlik önemleri sonrasında binanızın dış cephe ve camları temizlenmektedir. İç alanlardaki eşyalarınız temizlik esnasında özen ve büyük bir titizlik ile zarar görmeden aşınmadan temizlenmektedir. Tüm işlemlerimiz ve sağladığımız malzemelerimiz tarafımızca sağlanmaktadır.

 

En iyi şekilde hijyen sağlanarak çok uygun fiyatlar talep etmekteyiz. İşimizin amacı maddi boyuttan çok verdiğimiz hizmetten memnun bırakmak olmaktadır. Her türlü yaşam alanlarınızda, ayırt etmeksizin temizlik işlemleri gerçekleştirmekteyiz. Sizlerin belirlediği zaman aralığında mesai başlangıcı gerçekleştirerek talep ettiğiniz teslim süresinde yaşam alanlarınızı tertemiz ve ferah bir kokuya kavuşmuş olarak bulmanızı sağlamaktayız.