Konya’da Mobil Kapıcı

Konya’da Mobil Kapıcı

Konya’da mobil kapıcı sistemi ile sabit kapıcıların dertlerinden kurtulacaksınız.

Günümüzde bir çok apartmanda sabit kapıcılar bulunmaktadır. Fakat bir sabit kapıcınız yoksa bile hizmet sizinde hakkınız. Ayrıca sabit kapıcılar bazen görevlerini yerine getirmedikleri gibi bir çok problem de yaratabiliyorlar. Sabit kapıcılara verilen maaşlar, sigortalar, tazminatlar gibi bir çok ekonomik yükümlülük altına girmek istemiyorsanız ya da herhangi bir sabit kapıcı bulamıyorsanız yasal yükümlülükler yüzünden ya da istihdam edecek kapıcı bulamadıysanız sizin için bir haberimiz var. Konya’da mobil kapıcı sistemi fazlasıyla yaygınlaşan bir sistemdir. Bu sistemin hizmetini veren bazı temizlik şirketleri vardır.

Konya’da mobil kapıcı sistemi ile ihtiyaç duyabileceğiniz bütün kapıcılık hizmetini sizlere sunuyoruz. Mobil kapıcı sistemi profesyonel bir sistem ile çalıştığı için insanlar tarafından daha çok tercih edilen bir sistem haline gelmiştir. Özellikle apartman yöneticilerinin bir çok yükümlülüğünün yanında bir de sabit kapıcı yükünü üzerinden alması ile yöneticiler tarafından tercih edilen bir sistem haline gelen mobil kapıcı hizmeti bazı temizlik şirketleri tarafından sizlere           

Apartmanlarınızın koridorları, asansörleri, kapıları, bahçeleri ve çöpleri mobil kapıcı tarafından temizlenir. Apartmanlarınızın temizliği elbette insan sağlığı için çok önemli olup belirli periyodik zamanlarda apartmanlarınızın temizlenmesi gerekmektedir. Mobil kapıcı hizmeti ile tek bir sabit kapıcının getirdiği bir çok problemle uğraşmak zorunda kalmayan yöneticiler, ayrıca çoğu yükümlülükten de feragat etmektedirler.

Mobil kapıcılılar apartmanlarınızın günlük çöplerini almakla yükümlüdürler. Belirlenen günlerde gelen profesyonel mobil kapıcılar dairelerin önüne bırakılan çöpleri apartman dışındaki konternıyrlara atmakla görevlidirler. Standart lokal temizlik yaparlar. Çöp toplama esnasından ya da önceden oluşan kirleri temizleyerek hijyen sağlarlar. Ayrıca standart genel temizlik yaparak, apartmanda bulunan koridorları derinlemesine temizlerler. Asansörlerin iç ve dış kısımlarını temizlerler. Merdivenlerin kaba tozunu süpürerek temizlik malzemeleri ile hazırlanmış olan karışım ile merdivenleri silerler. Daha sonra paspas yaparak merdivenleri kurularlar. Apartmanda bulunan korkuluk ve trabzan temizliği de mobil kapıcılara ait olup tüm işlemleri paspas yöntemi ile yapmaktadırlar. Konya’da mobil kapıcı sistemi ile apartmanlarınızı tertemiz ve sağlıklı bir hale getirmek istiyorsanız siz de bir mobil kapıcı edinmelisiniz.