Konya’da Profesyonel Hizmetler Veren Temizlik Şirketleri

Konyada profesyonel Temizlik Şirketleri

Konya temizlik şirketleri Hem iş yerleri hem de evler için temizlik konusu çözülmesi gereken ciddi bir sorundur. Özellikle hafta içi çalışan çiftlerin evlerinin temizliği için ayıracakları zamanları yoktur. Evlere gündelik temizliğe giden kadınlar genelde hafta sonu çalışmak yerine, dinlenmeyi tercih ederler. İş yerlerinde ise gün içinde temizlik yapılamadığından, mesai saatleri dışında veya hafta sonu temizlik yapılması gerekir.

Belirlenen gün ve saatlerde temizlik konusunda bir aksaklık yaşandığı zaman çözüm bulmak oldukça zordur. Bu nedenle konusunda uzman şirketlerden yardım almak her zaman en doğru çözümdür. Şirketimiz, Konya temizlik şirketleri arasında lider konumdadır.

Temizlik Şirketinin Uzmanlığı Nasıl Anlaşılır?

İster ev, ister iş yeri temizliği olsun dikkat edilmesi gereken hususların başında;

– Firmanın uzmanlığı,

– Çalıştırdığı eleman sayısı ve

– Referansları gelir.

Yıllardır yer aldığımız sektör içinde elemanlarımıza hem temizlik hem de davranış biçimleri konusunda düzenli olarak eğitimler veririz. Bu sayede elemanlarımız bulundukları ortamlarda müşterilerle olan diyaloglarında sorun yaşamadan işlerini tamamlarlar. Yaptıkları işlerde hijyen koşullarına son derece önem verirler.

Banyo, tuvalet, mutfak, salon ve odalar için farklı malzemeler ve bezler kullanırlar. Konusunda uzman olan elemanlarımızın tümü, Sosyal Güvenlik Kurumu tarafından sigortalanmıştır. Herhangi bir kaza durumunda tüm sorumluluk şirketimize aittir. Müşterilerimizin temizlik hizmeti için adreslerine gelen elemanlar için herhangi bir sosyal güvenlik primi ödemelerine gerek yoktur. Bu durum maliyetler üzerinde ciddi avantajlar sağlar.

Temizlik Şirketi İle Anlaşma Yapmanın Avantajları Nelerdir?

Temizlik şirketi ile anlaşarak ev veya iş yeri temizliği yaptırmanın en büyük avantajı belirlenen gün ve saatte temizliğin kesinlikle gerçekleşecek olmasının bilinmesidir. Çevreden duyulan referanslarla ve gündelik olarak temizliğe giden kişilerle yapılan sözlü anlaşmalarda bazen sorunlar yaşanabilir. Belirlenen gün ve saatte hastalık veya farklı sebeplerle yaşanan gecikmeler, sizin o gün için planladığınız temizliğin gerçekleşememesine neden olabilir.

Şirketimizle anlaşma yapanlar kesinlikle bu tür sorunlarla karşılaşmazlar. Belirlenen gün ve saatte temizliğe gidecek olan çalışma arkadaşlarımızdan herhangi biri görev yerine gidemeyeceğini belirttiğinde, hemen onun yerine başka bir arkadaşımızı yönlendiririz. Müşterimizin almayı istediği temizlik hizmetinin belirlenen gün ve saatte mutlaka gerçekleştirilmesini sağlarız.