Konyada Temizlik Şirketleri

Konyada Temizlik Şirketleri

 

            Konyada temizlik şirketleri temizlik sektöründe en iyi şekilde yerini alıp en iyisi için temizlik firmaları arasında yer almaya çalışmaktadırlar. İş ve yaşam alanlarında aynı zamanda hijyenik temizlik alanında uzun yıllardan bu yana faaliyet göstermektedirler.

Konya temizlik şirketleri tamamı güvenilir kurum olma ilkesiyle hareket eden firmalar olup bu ilkeyi kurum kültürü haline getirmek amacıyla hizmet kalitesini en üst seviyede tutmaktadırlar.

Konya temizlik firmaları sağlıklı yaşam ortamının temizliğiyle doğru orantılıdır. Doğru yapılmayan özen gösterilmeyen temizlik kirliliğin daha geniş alanlara yayılmasına sebep olacaktır. Bu da insan sağlığını tehlikeye atmak demektir.

 

Faaliyet alanları

 

Her yüzey için farklı bir temizlik hizmeti gereklidir. Evler, ofisler veya bürolar, ticari araçlar, tekne ve yatlar için kısacası almak istenilen hizmet hangisi olursa olsun konusunda uzman ve vasıflı olan ekipler ile detaylı bir temizlik uygulaması yapmaktadır. Halıların yıkaması, mermer parlatma, ofislerin temizliği, alış veriş merkezlerinin temizliği, eşyalı evlerin temizliği, iç-dış cephe cam temizliği, havuzların temizliği, hastanelerin temizliği, fabrika ve atölyelerin temizliği, banka-büro temizliği, yangın sonrası oluşan atık yanık maddelerin temizliği, tekne ve yatların temizliği, mağazaların temizliği, konut temizliği, villa ve yazlık temizliği, yüzey temizliği, ev, araba koltuklarının yıkanması gibi birçok temizlik hizmetleri çok uygun fiyatlar ile Konya halkına sunmaktadır. Evde veya iş yerinde olan, özenle almış olunan ürünlerin korunması, dikkatlice temizlenmesi uzmanlık gerektirmektedir. Hiçbir ürünün zarar görmesini insanlar istememektedir. Bunun için profesyonel ekipler almış olduğu düzenli eğitimlerle firmaların görevlerini yerine getirmekte ve Konya halkına en iyi hizmeti sunma gayreti içinde olmaktadırlar.

 

Konya temizlik şirketleri içinde en iyi kararı verebilmek için mutlaka referansların değerlendirilmesi gerekmektedir. Konya Firmaları uzun yıllardır temizlik hizmetleri alanında bölgesinde önemli referanslara sahiptirler. Temizlik hizmeti almak isteyen kişi, kurum ve kuruluşlar konu ile ilgili ön bilgi alabilir, yerinde tespit çalışmaları yapılarak en uygun fiyat verilerek tüketicilerin memnuniyeti sağlanmaktadır.

 

Konya’daki tüm temizlik firmalarının misyon ve vizyonu;

 

– Kalite anlayışını Hizmet Sektörüne çok sağlam şekilde oturtmayı,

– Kaliteli hizmetlerle sürekli gelişmeyi

– Uzman personelleri ile müşteri memnuniyeti amaç edinmeyi,

– Yasa ve Mevzuatlara uyarak ülke ekonomisine katkı sağlamayı kendilerine amaç edinmiştir.