Konya’daki Mobil Kapıcılık

Mobil Kapıcı

Konyadaki mobil kapıcılık Günümüzde mobil kapıcı sistemi fazlasıyla yayılmaktadır. İnsanlar artık daha kolay bir yol olan bu sistemi seçmektedirler.

Mobil kapıcı, sabit bir kapıcı yerine binanızın sizin belirlediğiniz zamanlarda temizlenmesine denir.  Mobil kapıcı hizmeti ile uygun fiyatlarda sabit kapıcılık hizmeti alabilirsiniz. Günümüzde artık daha sistemleşmiş ve düzenli olan mobil kapıcılık tercihler arasındadır. Çünkü mobil kapıcılar sabit kapıcılardan daha iyi hizmet vermektedir. Sabit kapıcılar düzenli maaş ve aidat aldıkları halde bazen apartmanlarınızı düzenli ve etkin bir şekilde temizleyemezler. Ayrıca birde kapıcı dairesi, kapıcı maaşı, sigorta gibi problemlerle karşılaşabilirsiniz. Apartmanlar gibi bir çok binada hijyen çok önemlidir. Öyle ki apartmanlarınız kirli olduğunda bu kir evlerinizi de ziyaret ederek, evlerinizi hijyenik bir ortam olmaktan çıkarıyor. Hijyen ise bir çok açıdan önem arz etmektedir. İlk olarak hastalıkların bir çoğu hijyensiz bir ortamda nükseder. Daha sonra evde bebeğiniz var ise hijyen onun sağlığı için de çok önemlidir. Bu yüzden mobil kapıcı temizlik ve hijyen için etkili, hizlı ve profesyonel bir sistemdir. Ayrıca mobil kapıcılar sabit kapıcılardan daha ekonomiktir. Profesyonel ekipleri ile binalarınızı tertemiz yapmaktadırlar hemde uygun fiyatlara. Üstelik mobil kapıcılar binanızı tertemiz yaparken,  sigorta ve temizlik malzemeleri gibi hizmetler için sizden ek ücret talep edilmez. Apartmanınızdaki kat ve daire sayısına göre ücretler belirlenmektedir.

Mobil kapıcı neler yapar ?

  • Sizin belirlediğiniz günlerde gelen mobil kapıcılar, binadaki koridorları ve merdivenleri süpürerek paspas yaparlar.
  • Merdiven korkuluklarını temizlerler.
  • Giriş kapısı ve asansörleri temizlerler.
  • İsteğe bağlı olarak, günlük veya haftalık olarak çöplerinizi alır ve bahçe temizliği ile ilgilenirler.

Mobil kapıcı sayesinde sabit kapıcılar için ödediğiniz sabit maaş, temizlik malzemeleri ve sigorta ücretlerinden kurtulmuş olursunuz. Bunun yanı sıra kapıcı dairesi ve yıllık izinler gibi bir çok sıkıntıya sebep olan durumları da ortadan kaldırır. Hizmeti alan tarafa sadece ne kadar hizmet aldıysa ücretini ödemek düşüyor. Yani sabit kapıcı hizmetindense mobil kapıcı hem bütçeniz hemde daha düzenli ve hijyenik temizlik için daha önemlidir. Binalarınıza uygun mobil kapıcı sistemi için bize ulaşın.